Pembe etamin çanta

-


Etamin clutch çanta. Yapımı özen isteyen fakat sonuca ulaşınca da insanı çok tatmin eden bir el işi çalışması bu. Hem kalıcı hem de kullanışlı bir hediye alternatifi üstelik.
Etamin üzerine işlemesini yapıyorum önce. Çanta yapım kısmı ise biraz ayrıntılı. İşleme yaptıktan sonra etamin kumaşın arkasına telayı ütü yardımı ile ekledikten sonra çantayı ters çeviriyoruz. Ters çevrilen çantaya fermuarı çevirince düz olacak şekilde ekledikten sonra benzer bir işlemi astarı ters çevirerek yapıyoruz. Ardından çantayı ters yüz çevirince ortaya süper hiç dikiş görünmeyen tertemiz bir çalışma çıkıyor. Aslında gayet kolay ve dediğim gibi zevkli bir iş. Bu güzel ve kullanışlı parçayı mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum. Ayrıntılar için profilimi inceleyebilirsin, mutlaka ziyaret edin, ziyaretiniz bizim için çok önemli.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
nar_agacim

15 yillik matematik ogretmeniyim.el isi benim icin ayrj bir dunya..terapi..

Kış temalı etamin işleme pano yapımı

| | 5 Yorum

Kış geceleri uzundur, öyle yaz gecelerine benzemez. İşten çıkar eve gelirsin, yemeğini yersin, çocuklarınla oynarsın bakarsın saat hala çok erkendir. Televizyon izlersin, kitap okursun vakit geçmek bilmez. Ama eline aldığın...