Peri’den yakma çiçekli saç bandı

-
pembe-yakma-cicek-sac-bandi

Yakma çiçeklerden sıkılmadınız umarım. Hepsinin formu birbirinden farklı. İnsan, her yaptığında değişik bir çiçek çıkıyor ortaya. Ben ilk kez yaptım ve çok sevdim. Yapımı kolay ve zevkli. Burada saç bandı olarak düşündüm ama her yere bu çiçeklerden kondurasım var :)

pembe-yakma-cicek-sac-bandi-1

pembe-yakma-cicek-sac-bandi-2

Marifetli Peri

Saç bandını, bu küçük hanıma yaptım. Doğum günüydü ve pamuk prenses kostümü giymişti. Daha önce de bu takımıörmüştüm O’na.

sserapp

Marifetli Peri

17 yorum gelmiş

 1. sserapp

  Güneşedoğru, çok teşekkür ederim.DenDenAk’cım, teşekkürler canım. Son aldığım habere göre, başından çıkartıyormuş sürekli, bu yüzden annesi el koymuş :)

 2. DenDenAk

  Serap bende şaşırmıştım öyle görünce benim başımda da böyle bir kız var. Tokalara bir ton para ver evin muhtelif köşelerine saklasın. saklamak deyince bir gün okula gideceğim evin anahtarını saklamış, nereye biliyor musun kanepe minderinin fermuarını açmış içine

 3. sserapp

  Zaten zor yakaldım o fotoğrafı :) Benim kızım da sürekli çıkartıyordu. Şimdi anaokulna gidiyor ya pek çıkarmıyor, alıştı. Eylül’ü tebrik etmek lazım ama, çok yaratıcı bence :)

 4. Benden

  HmmmmmmmHem de ilk denemem diyor …Fotoğrafını da ne güzel çekmişNe güzel birşey olmuşAcaba adını “Marifetli tatlı cadı” mı yapsak : ))

 5. sserapp

  Gönüldenele’cim, çok teşekkürler canım.03bellinda, ben bir de şapka süsledim bu yöntemle :) Ayrıca sadece kızı olanlar değil, herkes yapsın. Çok basit ama çok şeker duruyor. Teşekkürederim.Kırlent süslenebilir, takılarda kullanılabilir ki zaten yapılıyor.Benden’im, sen bana cadı diyebilirsin, serbest :) Teşekkür ederim.

 6. mugearikan

  Benden e takılıp ben de sana aynı isimle sesleneceğim:o)) seni destekliyorum bendenciğim..sitende görüp bayılmıştım da şimdi bakınca daha da bi güzel görünüyorlar gözüme..evde organze şifon ne varsa yakmaya başlayacağım az sonra….

 7. sserapp

  Müge’cim sana da serbest :) Seninkiler de muhteşem olacak eminim. Bir de onları ne güzel iliştirirsin ipek takılarına kim bilir. Hadi kolay gelsin. Ve de teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın