Salı, Mayıs 23, 2017
pet şişeleri dönüştürelim

12 YORUMLAR

  1. en sevdigim konu.atık malzemeyi dönüştürmek.teşekkurler,bu konuda bir blog hazırlamaya başladım.henüz cok acemiyim .buradaki dostların yazılarından ve kendi araştırmalarımdan bulduklarımı koyuyorum şimdilik.acemiligi bir atayım daha ciddi bir hale getirmeye calışacagım.

  2. lovesradcloud çok güzel bir çalışma bu eskileri değerlendirme benimde tuttuğum konulardan biriçok hoş olmuş bu aydınlatma ::)keman kutusu bloğun hayırlı olsun bende blogcuyum işlerimi bitireyim gelecem senin bloğa :))

  3. aa harika şeyler biriktirmişsin ve gayette bu işi çözmüş görünüyorsun kemankutusu.takipçinim artık hihih :)) çiçeğin çok güzelmiş ayrıca da

  4. aslında acemice oldugundan biraz cekiniyorum.http://kemankutusu.blogspot.com/bir süre sonra bu blog işini iyice ogrenmeye niyetliyim.o zaman daha elle tutulur birşeyler yapmaya calışacagım

    birileri kendinin ve bloğunun acemi olduğunumu düşünüyo töbe töbe kemn kutusu harika bloğun canım yaaa gezindim ve gezinmeye de devam edecem

  5. oluşturulan çiçeklerin kesik diplerindeki yuvarlaklık ısıtılarak mı yapılmış acaba .kemankutusu ne kadar iyi etmişsin hemen gidip bakayım.

  6. keman kutusu bloğunda gezindim de petşişelrden fermuarlı cüzdan olayını çok tuttum ve daha önce sanırım burda görmüştüm benim favorim obirde yine pet şilerden kapı önüne gazetelik duvara monte edilmiş çok hoş bir fikir yaaa :))

  7. kemankutusu bayıldım bloguna! hem takipçinim hem de arada bir hırsızlık yapabilirim blogundan iznin olursa bizim gibi ilgililerle paylaşmak için:) (izin isteyen hırsız zmr)