pet şişeleri dönüştürelim

-

plastik pet şişelerin tabanlarını kesip biriktiriyoruz. sonra biraz iplikle linkteki fotoğraftaki gibi etkiyi çoğaltıyoruz. sonrasında fotoğraftaki etkide aydınlatmalar için kullabileceğimiz gibi rüzgarlık amaçlı tasarımlarda elde edebiliriz.

12 yorum gelmiş

 1. kemankutusu

  en sevdigim konu.atık malzemeyi dönüştürmek.teşekkurler,bu konuda bir blog hazırlamaya başladım.henüz cok acemiyim .buradaki dostların yazılarından ve kendi araştırmalarımdan bulduklarımı koyuyorum şimdilik.acemiligi bir atayım daha ciddi bir hale getirmeye calışacagım.

 2. asyayaren

  lovesradcloud çok güzel bir çalışma bu eskileri değerlendirme benimde tuttuğum konulardan biriçok hoş olmuş bu aydınlatma ::)keman kutusu bloğun hayırlı olsun bende blogcuyum işlerimi bitireyim gelecem senin bloğa :))

 3. lovesredcloud

  aa harika şeyler biriktirmişsin ve gayette bu işi çözmüş görünüyorsun kemankutusu.takipçinim artık hihih :)) çiçeğin çok güzelmiş ayrıca da

 4. asyayaren

  aslında acemice oldugundan biraz cekiniyorum.http://kemankutusu.blogspot.com/bir süre sonra bu blog işini iyice ogrenmeye niyetliyim.o zaman daha elle tutulur birşeyler yapmaya calışacagım

  birileri kendinin ve bloğunun acemi olduğunumu düşünüyo töbe töbe kemn kutusu harika bloğun canım yaaa gezindim ve gezinmeye de devam edecem

 5. nalana

  oluşturulan çiçeklerin kesik diplerindeki yuvarlaklık ısıtılarak mı yapılmış acaba .kemankutusu ne kadar iyi etmişsin hemen gidip bakayım.

 6. asyayaren

  keman kutusu bloğunda gezindim de petşişelrden fermuarlı cüzdan olayını çok tuttum ve daha önce sanırım burda görmüştüm benim favorim obirde yine pet şilerden kapı önüne gazetelik duvara monte edilmiş çok hoş bir fikir yaaa :))

 7. sesiber

  biri benzer bir konu eklemişti eski günlerde. hatta ben de çok toz tutacağını yazmıştım, hala aynı fikirdeyim

 8. zmrzilinka

  kemankutusu bayıldım bloguna! hem takipçinim hem de arada bir hırsızlık yapabilirim blogundan iznin olursa bizim gibi ilgililerle paylaşmak için:) (izin isteyen hırsız zmr)

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn