Plastik kanvas çanta modelleri

-


Plastik kanvas çanta modellerim ile merhaba, Seda ben. Çeşitli hobilerle ilgileniyorum, farklı şeyler denemeyi seviyorum. Burada olmamın sebebi ülkemizde çok bilinmeyen plastik kanvas hakkında biraz size bilgi vermek.
Plastik kanvas plastik kanaviçe olarak da geçiyor, etamin kumaşın daha delikleri büyük hali ve plastikten. Farklı boyları ve şekilleri olan bu malzemeyi tamamen hayal gücünüze göre şekillendirebilirsiniz.
Bu çantalar 3 boy, en küçüğü gözlük kılıfı büyüklüğünde, orta boyu küçük bir gece çantası kadar, sarı olan da büyük boy olanı.
Ben gece çantası olarak çalıştığım için ince kurdeleler kullandım, yine gece çantası olacağı için zincir kullanmayı tercih ettim. İstediğiniz iple işleyebilir ve günlük olarak da çok rahat kullanabilirsiniz. Merak ettiğiniz bütün soruları instagram hesabımdan cevaplıyorum. Küçük videolarla da yapım aşamalarını anlatıyorum.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin

merhaba. 40 yaşında ikizler öncesinde çalışma hayatı olmuş bir ev hanımıyım. ikizler kreşe gitmeye başlayınca hayatımda olan boşluğu hobilerle doldurmaya basladım. değişik hobiler yapmayı ve yeni şeyler keşfetmeyi seviyorum. çeşitli yardım kuruluşlarında gönüllü olarak yer alıyorum.

Kış temalı etamin işleme pano yapımı

| | 5 Yorum

Kış geceleri uzundur, öyle yaz gecelerine benzemez. İşten çıkar eve gelirsin, yemeğini yersin, çocuklarınla oynarsın bakarsın saat hala çok erkendir. Televizyon izlersin, kitap okursun vakit geçmek bilmez. Ama eline aldığın...