Cumartesi, Ekim 22, 2016
Polimer Kil ile Yapraklı Kolye

Polimer Kil ile Yapraklı Kolye

8

polimer kilden takı çalışmaları
Farklı tonlarda gri polimer kil ile yapraklar ve simli beyaz polimer ile de beyaz çiçekler yaptım. Üzerine de pembe polimere doku vererek kelebek yapıp kolyeye kondurdum.
Ben baharı geçtim, artık yazı getirdim kendimce ama bu bulutlar peşimi bırakmıyor. Yine de içimde kıpırtılar var çünkü bir alışveriş sitesinde bugün ürünlerime ait kampanya başladı! Aşırı heyecan ve endişe hakim bünyeye :) Dilerim her şey yolunda gider, iyi dileklerinizi esirgemeyin lütfen.

polimer kilden takı çalışmaları

polimer kilden takı çalışmaları

Bu arada ben de blogcu olma yolundayım. Blogu oluşturmaya başladım, aramızda bu konuda çok tecrübeleri arkadaşlar var biliyorum, az da olsa zaman ayırıp fikir verebilirseniz çok mutlu olurum :)
Herkese güzel bir gün dilerim :) Kelebekli kolyemi nasıl buldunuz?

Paylaş
gliatasarim
Bir tasarım; başkası onu kullanmaya başlamadan önce bitmiş sayılmaz...( Brenda Laurel ). Her bir tasarım, tamamen el emeği ile uzun saatler bazen günler süren çalışmalardan sonra zihnimden, ruhumdan sızıp elle tutulur hale geliyor. Bir tasarımcı için ruhunu, emeğini bütünleştirip oluşturduğu objelerin, başkalarının hayatlarında yer bulması, onların hayatlarında yeni anlamlar kazanması yani ' hayata gelmesi ' düşlerin gerçekleşmesi anlamına gelir. Tasarımlarımın hayatlarınızda daima mutlu anılara şahitlik etmesini dilerim.

8 YORUMLAR

  1. ben muhteşem buldum. inanılmaz güzel olmuş. blog konusunda deneyimli arkadaşlar fikir verir mutlaka ama ben kolye için birşey söylemeden geçemedim, nefis çünkü.

  2. Sevgili yağmuryürek, haklısınız ama iyi haber; tam da bahsettiğiniz renk tonlarında bir kolyeye devam ediyor olduğum. Daha çok o renklerin koyu ve metalize tonlarını kullanıyorum. Bu kolye bir kaç hafta önce yapıldı o zamanlar hava çoook iç karartıcıydı :)
    Beğenmenize sevindim, öneri için de teşekkürler.