Pazar, Ekim 23, 2016
Ponpon kapı süsü

Ponpon kapı süsü

41

Soğuklar basladı bir kış çocugu olan ben bile üşüyorum:)sıcacık renkli ponponlardan bir kapı süsü yaptım. Umarım içimizi ısıtırlar. ( bu ponponları başka bir amaç için yapmıştım ama olmadı )

41 YORUMLAR

  1. bende başka bi amaç için bir sürü ponpon yapmıştım ama başarılı olamadım :S böyle bir kapı süsüyle değerlendireyim bari :D paylaşım için teşekkürler

  2. felix cok tsk ederim:)) ve favori bu ponponları klozet takımı yapıcaktım farklı bisey olsun demistim sonra renk uyumsuz oldu bıraktım.

  3. ayyyy bu kız neler yapmış gene ya cnm ponponları böyle deegerlnedirmen çok hoşuma gitti üzerinde ki çiçeklerde çok güzel olmuş mutfak bezinden yaptın dimi:))))

  4. hayalgücü pek yok bende :) 10marifet gücünü kullanıyorum genelde burda ne görsem hevesleniyorum yapıyorumda şükür ama ponpondan kapı perdesi tarzında bişi yapmışlardı onu uğraştım biraz uygun ipim yok olsa onuda yaparım kaçmaz :p :)

  5. BynFavori42 diyor ki;elde ponpon nasıl yapılır buldum :) tam olaraaakk orda:)ben sana anlatmıstım favori cok kolay yapımı.