Püskül detaylı etamin kitap ayraçları

-


Püskül detaylı etamin kitap ayraçları yaptım. Uzun zaman oldu ilk paylaşımımı yapalı :) O yüzden güzel bir şeyle geldim. Özellikle kitapseverlerin çok hoşuna gideceğini düşünüyorum♥ Kitap okuyan çoğu insan için ayraçlar çok güzel, ilginç eşyalardır. En azından benim için öyle. Ufak bir de ayraç koleksiyonum var :) Ben de bir gün etamin işlerken küçük küçük parçaları ne yaparım diye düşündüm ve ayraç fikri geldi aklıma. İnternette de araştırınca fazlasıyla kanaviçe işlemeli kitap ayracı modeli buldum. Gelin isterseniz neler yapmışım görelim.


Çarpı işi tekniği ile Galata kulesini işlediğim ayraçlar bunlar.


Bu da minik tatlı bir motosiklet temalı kitap ayracı modelim.


Vav harfimiz :)


Ve bu da F.R.I.E.N.D.S sever tatlı bir arkadaşıma hediye olarak yaptığım ayraç ♥

İşte benden bu kadar. Umarım ilham verebilmişimdir sizlere de :) Sevdiğiniz motifleri çarpı işi tekniği ile etamin kumaş üzerine işleyerek kendinize ya da arkadaşlarınıza özel kitap ayraçları hazırlayabilir, hediye edebilirsiniz.

Eğer sayfamı ziyaret etmen isterseniz profilimden ulaşabilirsiniz.

Sevgiyle kalın♥

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Kış temalı etamin işleme pano yapımı

| | 5 Yorum

Kış geceleri uzundur, öyle yaz gecelerine benzemez. İşten çıkar eve gelirsin, yemeğini yersin, çocuklarınla oynarsın bakarsın saat hala çok erkendir. Televizyon izlersin, kitap okursun vakit geçmek bilmez. Ama eline aldığın...