Cuma, Ekim 21, 2016
Renkli, çiçekli iğne oyası örtüler

Renkli, çiçekli iğne oyası örtüler

18

iğne oyası örtü

Merhabalar, orijinal çalışmaları çok seven biri olarak, siteyi takip ediyorum ve burada benim gibi birçok insan olduğunu biliyorum. Ben de kendimce becerebildiklerimi sizlerle paylaşacağım, umarım beğenirsiniz. İşte benim güzel çiçeklerim, iğne oyası örtü takımım. Biraz zaman alsa da müthiş zevkli bir çalışmaydı. Buyyyrunn

iğne oyası örtü

18 YORUMLAR

 1. offfffffffffffffffffffffffffffffffffffsüper model.. bu modelin adı bu olsun…süper model.. ne çok emek verilmiş..eline sağlık özgeeeeeeeeeee

 2. Teşekkür ederim arkadaşlar…:))) biter biter 2 ay sürdü…kumaş kenarına iğne oyası salon takımı yapıyorum şimdi kendime, öğrendimya bi kere suyunu çıkarırım artık:))) en yakın zamanda paylaşacağız…bi bitsin…

 3. ay harika ötesiymiş bu da.. değişik versiyonları çocuk odası için de olabilir belki. daha az emekli olanları :) çocuklar değerini bilemez çünkü..elinize sağlık..

 4. oya olayına başka bir gözle baktırır bu çalışma. ben, dedem, ananem, anam-babam,çoluk çocuk hülasa sülalece beğendik efenim. alkışlamayı da ihmal etmedik üstelik.

 5. Bende yeni öğrendim iğne oyasını anca fiskil atabiliyorum daha bi ilerliyim yapıcam bundan bayıldım wallaaaaaaaaa.Eline sağlıııık..

 6. Çok güzel gerçekten,ellerinize sağlık

  saatoniki diyor ki;oya olayına başka bir gözle baktırır bu çalışma. ben, dedem, ananem, anam-babam,çoluk çocuk hülasa sülalece beğendik efenim. alkışlamayı da ihmal etmedik üstelik.

  Bu arada saatim onikim özlemişim be seni

 7. sağolunnnn…gaza geliyorum walla :)) tepsi örtüsü yapmıştım iki tanede, onları da yolluyimde bakın bi ara…çok zevklidir iğne oyası yapmak,ben 6 aydır bu girdaba düşüp çıkamayanlardanım:) oysa çabuk sıkılırım herşeyden,bunun kibarlığı mı bağlıyor neyse beni…ama herkese tavsiye ediyorum. Saat oniki tüm yaş grupları tuttuysa iyi fikir üretmişim,sağolasın … Bu işi yaparken kurs hocam zekiye hanım sağolsun çok destekledi…herkes çılgınlık gibi görse de:)) sevgiler hocam..