Pazartesi, Ekim 24, 2016
Sabır Taşına Döndüren Yatak Örtüm

Sabır Taşına Döndüren Yatak Örtüm

7

tığ işi
Çok zorlandım evet! Bir motif oldu 10 motif. Sonra kararısz kaldım ne etsem ne yapsam derken oldu mu 20 motif. Sonuçta kendi içinde evrimler geçiren bir örtü oldu :)


Yatağımın üzerine örttüm ama kararsızım battaniye mi olsa yoksa? Peki olsa altına kumaş geçirtsem mi? Kumaş polar mı olsa peki? Sıcak bir battaniye olur hem. Yoksa saten olsun da şık bir görüntü mü versin? :) Gördüğünüz gibi örmekle bitmiyor ki, sıra nasıl ve ne ile kullanacağıma karar vermekte :)

tığ işi

tığ işi motif
Ben ilk kez bu ebatta bir şey ördüm, nasıl değerlendireceğim konusunda fikir ve önerilerinize ihtiyacım var arkadaşlar. Bloguma da beklerim..

Paylaş
zynpbozyurt
Bendeniz,bundan 28 yıl önce serin bir haziran sabahında İstanbul'kadıköyde ailemin ilk çocuğu olmanın haklı gururu ile (daha sonradan pişmanlığa dönecek olsa da!) gözlerimi açtım.Evliyim bnm için çoook değerli bi kız çocuğuna sahipim Biraz tembel,bayağı hareketli,sessiz,sakin isdediği herşeyde ısrar ve inatçı,sınırsız ve olanaksız hayalleri olan konuşmaktan öte yazmak çizmekle kendini ifade edebilen nasihat'ten ziyade musibeti bekleyen birisiyimdir. Benim hakkımda daha fazla şey öğrenmek istiyosan Bu Yazıyı oku derim http://www.cicileydi.com/2012/11/BenKimim.html

7 YORUMLAR

  1. şimdilik katladım kaldırdım bi kenara..
    altına polar yahut saten kumaş geçirttiğimde kullanıcam
    yada hiç bişi geçirtmeden öyle mevsimlik battaniye olucak :)
    dediğim gibi önerilerinize ihtiyacım var..

  2. ooooooooooooooooooooooooooooooooooooo inanamıyorummmmmm..ben tığ ve dantel ipine dayanamazken buda neeeee…imkansız ben bır zincir bile atamam..tebrık edıyorum sabrınıza hayran kaldım…ne yaparsanız yapın her sekılde güze olur her yere yakısırrr….

  3. Eskiden annem örerdi mas örtüleri de ne gerek var anneeeeee, boşuna uğraşma derdim şimdi bende de kocamaaan bunlardan var :) Öylesine duruyorlar bazada… Sabır işi gerçektende, arkadaşlara katılıyorum her şekilde güzeldir ama bana sanki yazlık bir pikenin üzerine dikilse misafirler için harika bir sürpriz olurdu gibi geldi ama o zamanda emeğiniz görünmez :) masa örtüsü olsun da hep göz önünde olsun bu güzellik öyle köşeye koyulmamalı…

  4. tşk arkdşlar güzel yorum ve önerilerinz için .. Ama masa örtüsü olarak kullanamam çünki yün ipinden ördüm kalın yani. Dantel değil masa üzerinde görüntüsünü örnek anlaşılsın diye koydum.. Ama masa örtüsü olarak kullanamam sanırım .