SAHTE MARAŞ İŞİ ; ) KOLAYA KAÇANLARAA . . .

-
MARAŞ İŞİ
MARAŞ İŞİ

SAHTE MARAŞ İŞİ ; ) KOLAYA KAÇANLARAA . . . KADİFE KALIN KUMAŞIMIZIN ÜZERİNE KOPYA KAGIDI İLE ŞABLONUMUZU BİR GÜZEL GEÇİRİYORUZ. BUNU KABARTMA KUMAŞ BOYASI İLE BOYUYORUZ. TERSİNDEN ÜTÜLEYİP BOYAMIZI KABARTARAK ŞEKLI ORTAYA CIKARTIYORUZ. DAHA SONRA YALDIZLI KUMAŞ BOYASI İLEDE MODELİN ÜZERİNDEN GİDEREK MARAŞ İŞİNİ CANLANDIRIYORUZ. NASIL ARKADAŞLAR HEM ÇOK PRATİK HEM ÇOK ŞIK BİR ÖRTÜYE SAHİP OLUYORUZ .

5 yorum gelmiş

  1. Noblesse

    hellokitty mütevazilik yapmış, çok basitmiş gibi anlatmışsın, kabaran boyayı kullanmak kolay değildir, ellerine sağlık, çok güzel olmuş.

  2. hellokitty28

    SAĞOLUNN ;) YOK YAA GERÇEKTEN DE COK KOLAYYY , MÜTEVAZİLİK ETMIYORUMM BELKIDE ALIŞINCA KOLAY AMA ONA BİRŞEY DİYEMEYECEĞİM. SİZDE DENEYİN DENEMEKTE YARAR VARDIR ; )) KOLAY GELSİNNN.

  3. Aruw Collection

    Tuttum bu fikri :)) Ama kabaran boyanın kullanımı hassastır, fazla yıkamaya gelmez. Muntazam kabartmak da marifet ister. Tüm bunlara dikkat edince denemekte fayda var derim :)

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...