Sare’ye Minnie Mouse kapı süsü

-

Minnie Mouse kapı süsü
Sare bebek için yaptığım Minnie Mouse model keçe, tamamen el yapımı kapı süsü… Yoyo çiçekler tek tek dikilip çembere uygulandı. Minnie Mouse ve balerin figürü tamamen el dikişlidir. Aynı temalı stickerler kullanıldı. Devamı ve iletişim için: facebook el emeği foto albümlerime göz atabilir, pasaj dükkanıma uğrayabilir ya da bloguma bakabilirsiniz. 100 % sevgiyle yaptım.

Minnie Mouse kapı süsü

DSC03738

Minnie Mouse kapı süsü

Minnie Mouse kapı süsü

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

3 yorum gelmiş

  1. aylar

    Aylin Hanım, şu ilk üstteki yorumumu silme imkanınız var mıdır??? O zaman bilmeden yazmıştım sipariş vermekle ilgili yorumumu ama sonradan sizden öğrendim ki satış sitesi değildir burası, yani bu posta bilgilerimden kişiler bana ulaşsın istemiyorum.

Bir Cevap Yazın