SONUNDA BAŞARDIM

-
kızım için yaptığım ev
kızım için yaptığım ev

Sonunda yazıma resim eklemeyi başarabildim. Kızım için bu oyuncağı yapmamda bana ilham veren tüm 10 marifet hanımlarına teşekkürlerimi iletiyorum.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

14 yorum gelmiş

 1. smel

  Hepinize çok teşekkür ederim ve hoşbulduk. Sizler tarafından ilk kez yaptığım bu maketin beğenilmesi beni çok mutlu etti. Yaklaşık 1 yıldır sizleri severek ve imrenerek takip ediyordum. Sonunda cesaretimi toplayıp bende size katılmak istedim. Tekrar teşekkürler.

 2. smel

  Bütün hepsini karton kutuları kullanarak yaptım.Kartonları kesip yapıştırdıktan sonra yapışkanlı kaplama kağıtları ile kapladım. Yerdeki halı ve battaniye için renkli bir bulaşık bezini keçeli kalemlerle süsledim. Duvardaki resmide bir takvimden kesip yapışkanlı kağıt ve simli uhuyla çerçeve yaptım.Beğenmenize çok sevindim:)

 3. mavisofra

  smel hoşgeldin çok hoş bişeyle geldin eline saglık insan çoçugu için herşeyin dogalını tercih ediyo sende plastik olmayan gayet saglıklı bi oyun evi yapmışsın bende heveslendim ama koycak yerim yok kızın güle güle oynasın

 4. nazesen

  Çok güzel .Aramıza hoş geldiniz,çalışmanızı görünce utandım ben hala minik oturma odamı tamamlayamadım da…)))

 5. oslemim35

  canımm süpper olmuşş çok güsel çokkk.. düşündürdü beni bu yaptığın biliyor musun bende ileride Allah nasip ederse bende yapar mıyım diye ewet hemde bayıla bayıla yaparım:) ellerin dert görmesiinn

Bir Cevap Yazın