Çarşamba, Ekim 26, 2016

Stickerım Oldu

25

Buzdolabım şenlendi hemdeee 1 liraya:))

ÜStteki resim ne mi? Gelin arabamızın arka profil resmi. :))

25 YORUMLAR

  1. çok şeker olmuş:)) ben böyle buzdolabını günde bin kere açasım gelir:)) ayrıca o fotoğraf çok orjinal bir fikirmiş. hiç aklıma gelmedi gelin arabasının resmini çekmek. ama harfleri saklıyorum ben de:) aslında biz ayme yazıdıracaktık tuhaf kaçar diye vazgeçmiştik:))))

  2. ayme tşkler canım, bende ilk yaptığımda gidip gelip bakıyordum neyseki alıştım:) resim fikrinide beğenmene sevindim, bende harfleri unuttuğum için sadece mutluyuz yazısı kaldı:)) bizde aslında ilk hecelerimizde sayılıyo eşimin ilk hecesi ES benim ilk hecem SE :D xvaveylax beğenmene sevindim canım, nerelerdesin sen ya?mavisofra tşkler bebeem,Noblesse abla özendirecek kadar cıvıl cıvıl olmasına sevindim:) istersen sana da alayım bii sürü:))aslimavi çok teşekkürler canım,superisi034 teşekkürler canım, aşk kelebeee onlar aşk:)),bulbille her ikisini de beğenmene sevindim canım, çok teşekkürler.

  3. ben de mutluyuz yazısını almamışım sadece harfler kaldı .. ondan herhalde çok konuşuyoz ,mutlu olamıyoz:)))))))))))))

  4. yoo eşimle kavga etmedim:)mutsuzum .. genel olarak yani:)çünkü öğretmenim ama mesleğimi yaşayamıyorum, çok başka ideallerim vardı artık olmayacak,ailemi çok özlüyorum ama aramızda hep bir gurbet olacak biliyorum,yalnızım,ki bundan bahsetmeme gerek yok sanırım ,artık cümle alem bunu biliyor:) canım hep sıkkın ondandır ki her işe atlayışım,her şeye el atışım, hayatım oğlumun büyümesi dışında basit ve anlamsız geçiyor bu karakterime hiç uygun değil,bazı durumlara sabretmek ve metanet göstermek beni oldukça yoruyor,internet,el işi ve ev işi dışında tek aktivitem oğlum ve kitaplarım bu da beni daha da içime kapatıyor. tüm bunlardan sonra şikayetçi değilim ,şükürler olsun demek ayıp mı bilmiyorum:) ama bir gün Ç.kale semalarından büyük bir patlama sesi duyarsanız o zaman ilk akla gelen şey ayme patladı olsun:))

  5. :))Öğretmen olup mesleğini yapamama konusuna bence bu kadar takılma. Çünkü biz kadınların en güzel görevi olan anneliği yapıyorsun annelikten güzel öğretmenlik mi var bir fidan var elinde güzel yemyeşil bir ağaç yapmak, cıvıl cıvıl çiçek açmasını sağlamak ve kuşların ona hayran kalmasını sağlamak senin elinde. Sen kadınlığın varoluş sebebini yaşıyorsun eşine hanımlık çocuğuna annelik yapıyorsun. Boş durmuyorsun sana ne kadar boş gibi gelsede oğlunla ilgileniyor kitap okuyorsun. Ailenle aranda mesafe olmasına üzülüyorum bu konuda diyebileceğim bişey yok hayatın cilvesi diyelim. İnsanlar çoğu zaman istedikleri hayatı yaşamazlar hep farklı hayaller vardır ki hayal olarak kalır genelde. Buda aslında bizim tercihlerimiz sonucundadır. Bence gerçekten güzel çok güzel bi durumdasın bi ailen var çok şükür hepiniz sağlamsınız, bi evladın var her gün büyüyen sana sonsuz ihtiyacı olan, bi çatın var altında sevgiyle dolu günler yaşabildiğiniz, eşin var seni seven senin sevdiğin bunlar inan çok büyük bi güzellik yeni yeni daha daha güzellikler senin olsun elbet lakin hayaldeki güzellikleri düşünürken eldeki güzelliklerin tadını unutma tadını çıkar. Mutlu ol, mutlu olun… Mutlu olalım. Bence mutlusun inan hemde çok..