Tığ İşi Teknikleri

-

Örgü Okulu ismi ile açılmış sitede, tığ işi tekniklerinin resimli anlatımını görünce, sizlerle paylaşmak istedim. Site yabancı dilde ancak her zamanki gibi resimler tığ işini “biraz” bilenlere faydalı, “biraz”ın üzerinde bilgisi olanlara çok faydalı olacaktır. Aşağıda site ile ilgili ayrıntıları bulabilirsiniz.
Sitenin tığ işi teknikleri bölümüne burada ulaşabiliyorsunuz. Sayfa açıldığında, semboller ile karşılacaksınız. Bu sembollerin her biri ayrı bir tekniği gösteriyor. Tıklayarak resimlerini görebiliyorsunuz. Sitenin enteresan anasayfası ise burada.

7 yorum gelmiş

  1. kagit kalem silgi

    Bu teknikleri, 2008 de eklemişim. Sanırım link verdiğimiz site yakın bir zamanda ya kapandı, ya da hacklenmiş olmalı..Ben de şimdi siz sçyleyince farkettim..Problem değil, yenisini bulup ekleriz sizin için.. = )

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...