Çarşamba, Mart 29, 2017
Topitop kutusundan hediye kutusuna dönüşüm

Topitop kutusundan hediye kutusuna dönüşüm

8

değerlendirme örnekleri
Bir arkadaşıma bebek doğdu hediyesi hazırlamak istedim ama farklı olsun da istiyordum. Hediye sepetleri oldukça maliyetli oluyordu, ben de kendim hazırlayayım dedim ve ortaya böyle güzel bir şey çıktı. Daha detaylı fotoğraf vermek isterdim ama hazırlayalı çok oldu :(

8 YORUMLAR

  1. byalamode çok teşekkür ediyorum aslında bu resmi yarışma için paylaşmıştım ama ilk katılımım olduğundan becerememişim galiba :)

  2. Sevgili Zehra bana yazdığın cam boyamayla ilgili yorumunu aldım. Teşekkür ederim. Ben camları bu zamana kadar hep fırça ile katlar arasında iyice kurumasını bekleyerek boyadım. Fırça izi kalmamasına dikkat ettim. Sonra kursta hocamdan öğrendim ki camlar fırça ile değil süngerle yada şu ponpon fırçalarla boyanırmış Ben de bundan sonraki çalışmalarımı o şekilde deneyeceğim. Ayrıca benim kullandığım vernik de Rich marka su bazlı vernik hiç sararma olmuyor . Umarım yardımcı olabilmişimdir. Blog adresine giremedim tam adresini yazarsan ziyeretine gelirim.

  3. çok teşekkür ederim rengarenktatlar.. benim bi blogum yok.. bildikleinizi bukadar güzel detaylarla paylaşıp aydınlattığınız için de çok teşekkür ederim yeniden.. ne kadar kurumasını da beklesem hep bi fırça izi kalıyordu demekki bundan sonra söylediğiniz gibi ya ponpon fıra veya sünger kullanacağım..
    çok yardımcı oldunuz teşekkür ederim..