Pazartesi, Ekim 24, 2016
trafik oyun halısı

trafik oyun halısı

23

oğluşlarıma trafik oyun halısı diktim aslında dikeli çok oldu ama paylaşmak bu güne kısmetmiş şimdi severek oynuyorlar:))

23 YORUMLAR

  1. aa ben buna bayılmıştım :)) çok kıskanmıştım:)) ellerine sağlık tekrar :) gerçi bu çalışma yarışma bile kazandı ama neeyse:)

  2. sabrınız için sonsuz teşekkürler. çocuklarınız için de çok sevindim. Ellerinize sağlık…

  3. birincilik ödülünü alamadı mı ? ödül neydi:))) bende çok beğenmiştim hala beğeniyorum. Çocuğum olursa onlara olmazsa yeğenlerime yapmak için tutuyorum. Ellerine sağlık belindam.

  4. ödül paraydı canım:) ama bellinda gönlümüzün birincisi oldu:))ben de oğluşuma yapcam , başladık yavaştan halının desenlerini yol yapmaya:)

  5. Bence bu iki yakışıklının gönlündeki birincilik hepsinden değerli…Boşver gerisini…Nasılda mutlu olmuşlar keyifle oynuyorlar.Ellerine sağlık bellinda…

  6. Canım benim ben de çok beğenmiştim bunu hatta hala aklımda ama malzeme yok malesef şu an, yarışma olayına da üzüldüm gerçekten, ama öyle olacağı zaten belliydi,Neyse gönlümüzün birincisi olarak tekrar tebrikler:)

  7. nevali diyor ki;ben bu modeli çok beğeniyorum.yanlız bu gördüklerimin en büyüğü olmuş,keçeden mi bu polar falanmı?

    ben kumaş üzerine polardan evler ve ağaçlar yaptım biraz zahmetli ama çok eğlenceli bi iş heleki çocuklarla birlikte yaparsan dahada güzel oluyorlar