TÜRK İŞİ ŞÖMEN TABLE

-
TÜRK İŞİ
TÜRK İŞİ

17 yaşımda pratik kız sanat okuluna giderken,çizimini kendim yapıp işlediğim,türk işi şömentable örtüm..şimdilerde runner diyolar bu tarz örtülere..işlemesi emeği zor ama sonucu mükemmel bir el işi..özenle 25 senedir kullanıyorum,hala eskime belirtisi yok..

15 yorum gelmiş

  1. yenihayat54

    teşekkürler arkadaşlar..bizim sanat okuluna gittiğimiz dönemde yaptığımız elişlemelerinin desenlerini çizmek isteyenler ayrıca bir kursa daha gidiyordu..orda çizdiğimiz desenleri daha sonra diğer el işi atölyesinde işliyorduk..böylece hem resim yeteneğimiz hem el işlemelerimiz gelişiyordu..böylece birbirinden kopya desenler değilde,kendi hayal dünyamızın desenleriyle benzersiz ürünler yapıyorduk..beyaz iş nakışlarımız da yakında yayınlar paylaşırım sizlerle,onlarda ayrı bir güzell..

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
yenihayat54

3oğlum ver 1 kocamdan(herkesin bir kocası var gerçi:))ayrıca şükür bir taneler,birkaç tane olsa kim çeker onları:)) vakit buldukça yaptığım hobilerimi sizlerle paylaşmak için burdayım..

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...