Salı, Ekim 25, 2016
Ve mor perdelerim bitti

Ve mor perdelerim bitti

35

Hiç bitmeyecek sandığım, beni cok uğraştıran yatak odasının tülünü ve perdesini bitirdim. Bakalım siz de beğenecekmisiniz? Nasıl yaptığım burada

35 YORUMLAR

  1. Yayınlanmış, görünce şaşırdım:) Çok teşekkürler arkadaşlar, beğenmenize sevindim. Gönüldenelecim, kalorifer peteği küçük, 4 katlı binada 3 katta oturduğumuz için evimiz çok sıcak oluyor, o küçücük peteği bile kapatıyorum çoğu zaman. Isınma konusunda şanslıyız yani:)

  2. ellerinize sağlık gerçekten çok güzel olmuş. tül sabit mi yoksa istenince yukarı toplanabiliyo mu? dikişinizi de hiç küçümsemeyin, yine yine baktım gayet güzel olmuş tülünüz, hazır alma gibi.

  3. yephek, nrhnmrl yorumlarınıza teşekkür ederim:) yephek o tül sabit arkadaşım, henüz onu yukarı toplayabilecek dikiş bilgisine sahip değilim malesef:)

  4. Sevgil Kriizantemciğim, bizler ufak fak bir şeyler yapıyorum sen çok güzel bir oda cıkardın ortaya ellerine sağlık:) Hem de az dikiş bilgim diyorsun ama bence çok marifet isteyen işlere kalkışacak kadar gözün kara ki bu cok iyi, sıra da neresi var tüm oda değiştirmeyi düşündüğün:)))Ben bu işleri kışlıkta yapamıyorum yazın koltuk ,perde ne varsa kaplıyorum, badana boya bir sardım mı altını üstüne getiriyorum odanın, epeydir de elim deymediydi :)))

  5. Teşekkürler fiammacım:) Yakın gelecekteki planım, oturma odasındaki kanepelerin kol kısmını deri ile kaplamak:)) Birde salonumun tülünü yeni aldım, üstüne ip perde yapmayı düşünüyorum, hoşuma gitti ip perde işi. Şimdilik değişmek istediğim başka birşey yok:)))

  6. Nerde eski yazım var, kirli çamaşırım var dökülmüş ortaya heh he. Ama iyi olmuş, yorumları tekrar tekrar okuyorum, iyi oluyor:D Canım benim tekrar teşekkürler.