Yakma Medodu İle Çiçek Yaptım

-

yakma çiçek yapımı
Hangi iş olursa olsun eğer keyifsiz yapılıyorsa, çalışırken “ortalık dağıldı”, “şu iş de amma uzadı”, “evin işleri aksadı” gibi endişeler duyuluyorsa, taşıdığımız negatif enerji evimizin her yanına yayılıyor. Eğer mutlu hissetmişsek kendimizi, çalışırken şarkılar söylüyorsak, yaptığımız işin detayları dışında hiçbir şeye kafamızı takmıyorsak tüm dünya güzelleşiyor. İşte ben bu çiçekleri çalışırken yaprak yaprak neşe dağıttım çevreme. Kumaşların ısı karşısında danseder gibi kıvrıldığını görüp o kadar çok eğlendim ki… Şimdi çiçeklerden neşe yayılıyor evime. Hepinize bol neşeli günler. Diğer çiçekler ve anlatım blogumda.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

6 yorum gelmiş

  1. zulaltan

    ne kadar güzel anlatmışsınız yapım aşamasını ben bu kadar eğleniyormuyum diye sordum bir işle uğraşırken.o yüzden bu kadar güzel bir gül ortaya çıkmış. bu güllerden bir sürü yapıp elbise ve çantalar da kullanacaksınız çok güzel olur.ben yakma işini pek beceremiyorum genel de kendimi yakmakta iyiyimdir.

  2. GGuven

    Sağol zulaltan. Hemen hemen her yaptığım iş bana neşe verir. Çünkü sadece keyif almak için yapıyorum. Eğer bu iş bir zorunluluk haline dönüşürse, işin içine ticari kaygı filan girerse sanırım bu mutluluğu vermezdi bana. Bu yüzen satış yapmaktan korkuyorum

Bir Cevap Yazın