yastık boyamaca

-

kumaş boyası veya nakış gibi işlerle ilgilenenler için birbirinden sevimli yastık örnekleri..düz beyaz bir yastığa uygulanabilecek desenler için ilham verici olabilir. ve hatta pano bile yapılabilir, yanyana iki çerçeve için..

26 yorum gelmiş

 1. sergun

  hayır ben boyamadım evvel zamanda internette bulup kaydetmişim arşive.sahiden yapan yapmış, benim de pek hoşuma gidiyor :)

 2. embir

  bunları daha önce görmüştüm, neden eklemdiğimi unuttum, belki de bir sorun olmuştu. Çok espirililer

 3. boncuk hanim

  yeni evlenen arkadaşlara hediye edecek güzel bi malzeme olurdu doğrusu.Boyama olarak yapmak da çok kolay. Sonuçta sadece çöp adam:)

 4. fosi

  çok aşık bunlar ya,bir siyah bir de kırmızı kumaş boyası alsam yapabilirim sanki bunlardan…bende çook aşığım bunlar gibi;)

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...