4 yorum gelmiş

  1. zulaltan

    facebook sayfanızda görmüş, beğenmiştim. çok güzel bir motif ve de çok güzel bir renk. ince dantel ipliği mi? ben ince iple öremiyorum ya da üşeniyorum diyeyim. çabuk bitsin isteyen biriyim, ince iple de örgü yerinde sayıyor, bir türlü bitmiyor kuzumm :)örenlere çok özeniyorum zor yani . ellerinize sağlık :)

  2. peskir

    Filiz hanımcığım 60 numara dantel ipi. Biraz ince yani :) Ben de belki 5-6 seneden beri dantel yapmıyordum. Yapabilirsem bir kaç küçük parça daha yapmayı düşünüyorum. Bu aralar örgü öresim de var. Bakalım günlük ruh halim beni nereye götürecek :)

    Güzel gören gözlerinize ve yorum yazan parmaklarınıza sağlık.Teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
peskir

Emek verilen her işi seviyorum ama çarpı işini (kanaviçe,hesap işi,etamin işi,goblen) daha çok seviyorum. Her türlü çalışmalarımı blogumda veya Facebook sayfamda görebilirsiniz.

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...