9 yorum gelmiş

 1. esinsel

  haklısınız saatoniki yanından sürünülerek geçiliyor, allahtan kalabalığımız yok.sizin de, GGüvenim senin de beğenmenize sevindim,teşekkür ederim :)

 2. ssserpil

  cok hoş olmuş ama ben yapılışını bulamadım blogunda nereye bakmam gerektıgını bılemedım belkı:))ögrenmek ısterım lütfennnn…

 3. esinsel

  çok teşekkür ederim, buradan “http://10marifet.org/yazi/yirt-yapistir/”
  ya da buradan “http://fgyapar.blogspot.com/2012/02/yirt-yapistir.html” görebilirsiniz sevgili serpil.

 4. yerliastronot

  elinize sağlık çok güzel olmuş ama öğrenmek istediğim bir şey var…Resimde sanki yırt-yapıştır değil de kes-yapıştır şeklinde yapılmış gibi bir görüntü var, yani parçaların kenarları çok düzgün. Resimde mi öyle gözüküyor yoksa makasla falan mı kesiyorsunuz, yani nasıl bu kadar düzgün oluyor. bir de yırttığınız parçaları üst üste mi koyuyorsunuz, eğer öyleyse resimde hiç bonbe yapılmamış gibi gözüküyıor. Yani kısaca her şeyiyle nasıl bu kadar düzgün gözüküyor biraz açıklar mısınız:))))

 5. esinsel

  geç yanıtım için çok özür dilerim yerliastronot.hemen açıklayayım; makas yok. elle tamamen rastgele yırtıyor ve zeminde boşluk kalmaması için hafifçe üst üste gelecek şekilde yapıştırıyorum.kağıt çok uyumlu bir malzeme obje ile mükemmel kaynaşıyor.ayrıca yapıştığını iyice hissedebilmek için bu tür işlerde fırça yerine elimi kullanıyorum. böylece bombe yada hava kabarcığı olasılığı ortadan kalkıyor.umarım açıklayabilmişimdir başka sorunuz olursa seve seve yanıtlarım:)
  beğeninize, ilginize çok teşekkürler…

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin