yo-yo lu seccade

-

Geçen yıl onlarcasını hazırladığım yo-yoları kapitone kumaş üzerinde gönlümce düzenleyip kolay,şık seccadeler diktim.Renk renk saten parçaların pek çoğu ailenin hanımlarının kullandığı elbiselerden.Benim ilk okuldaki bir oyunda giydiğim elbisemden bir parça bile mevcut.Tek sorun hepsi birer hikaye taşıyan bu kumaşlarla oluşan seccadeyi benim kullanamayacak olmam.

13 yorum gelmiş

  1. glin

    Teşekkürler arkadaşlar.Sevgili güneşedoğru,aslında diğer seccademde olduğu gibi ben tamamını gösteren ikinci bir resim eklemiştim iletime.Niçin burada yer verilmediğini anlamış değilim.

  2. glin

    Biz hazırlarken de cıvıldadık takatuka.çok eğlenceliydi.Sevgili eltimle 2 şer tane hazırladık bu seccadelerden.salona yayılıp önce kendi projemizi yaptık.sonra birbirimizinkini daha çok beğenip kopya çektik.defalarca bozup yeniden dizdik.ve tüm bunları yaparken müthiş eğlendik.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...