Cuma, Nisan 28, 2017
YOYOLU POLAR YELEK

16 YORUMLAR

  1. Tum emeği geçenlerin ellerine sağlık harika olmuş, oğlunuzun arkadaşı iyi günlerde giysin boylesi güzel bir yelek hediye alan biri kimbilir nasılda sevinir.

  2. İmece usulü hediyeler ne güzel anılar bırakır. Çok şık olmuş, bir poların bu hale gelmesi fikrine bayıldım :)Bir de ben öğrenseydim şu yoyo işini ama yo yo ben öğrenemem :( Nalan abla sen bilir misin yoyo yapmayı??

  3. tüm 10 marifetçi arkadaşlar 10 marifette yayınladığımız emek verip yaptığımız el işlerimizi emek hırsızı bir site çalıp,kendilerininmiş gibi yayınlıyorlar.çakma 10 marifet olmuş bu site.ve bizim linklerin yerinede kendi linklerini vermişler10 marifet editörünüde bilgilendirdim ve bu hırsız için bişey yapalım.10 marifetteki el işlerimizin kopyalanmaması sağlanmalı.tatesal :burdada sizin el işiniz var.http://www.orgudantel.com/page/2

  4. Vay hırsızlar vay….desenize armut piş ağzıma düş olmuş hazalhobi…Emeksiz yemek….Çok teşekkür ederim uyarınız için sağolun….

  5. tatesal:birde hırsızlıkta o kadar ileriye gitmişlerki.otomatiğe bağlamışlar.yani 10 marifetteki tüm yazıları otomatik kendi sitelerinde yayınlıyorlar.10 marifetin bu işe bi çare bulması lazım