10marifet nedir, bir de bizden dinleyin

-

Screen Shot 2016-03-02 at 13.29.50

10marifet nedir? 

10marifet.org, Türkiye’nin en büyük el işi / kendin yap sitesidir. İçeriğini büyük oranda sizler, yani üyelerimiz oluşturursunuz. Bize yaptığınız işi fotoğraflarla, metinle anlatırsınız. “Yazı gönder” butonunu kullanarak ilgili arayüze giriş yaparsınız, biz de kontrolden geçirip yayına alırız. Eksik ya da uygun olmayan bir nokta varsa size sebebini yazarak geri göndeririz.

10marifet’te nasıl paylaşım yapılır?

İşte burada hareketli bir şekilde anlattık: 10marifet’e nasıl yazı gönderilir?

10marifet’te paylaşım yapmanın faydaları nelerdir?

  1. Kendin yap – el işi çalışmalarına gönül vermiş olanlara bildiklerinizi öğretmiş olursunuz.
  2. Paylaşım içinde ve profilinizde kendi blogunuzun, sosyal medya hesaplarınızın adreslerini verebilirsiniz. Bu şekilde kendinizi geniş kitlelere duyurabilirsiniz.
  3. 10marifet içeriklerinin arama motorlarında sonuç verme gücü yüksektir. Bu sayede siz de yukarılarda yer alırsınız.
  4. Satış yapıyorsanız, ilgili ürünlerin arama sonuçlarında üstlerde çıkacağınız için kolay ulaşılma avantajı elde edersiniz.

10marifet’e sosyal medyada nasıl ulaşılır?

10marifet’i Instagram, Facebook, Twitter ve Pinterest kanallarından da takip edebilirsiniz. Ama elbette ki site içeriği kadar zengin olmayacağını tahmin edersiniz.

10marifet için hazırladığımız kendin yap videolarına site içindeki 10marifet TV bölümünden ulaşabilirsiniz. Bunlar aynı zamanda tabii ki YouTube kanalımızda da yayında.

10marifet YouTube kanalımızı şöyle tanıtmıştık, bunu da izlemenizi isteriz :)

2 yorum gelmiş

Bir yanıt yazın

Instagram’da başarılı olmanın yolları

| | 8 Yorum

Birçok marifetli arkadaşımızın Instagram hesabı var. Doğruya doğru; bizimki gibi görselliğe dayalı bir iş için Instagram çok elverişli bir ortam sunuyor. Çoğumuzun da elinde aklı evvel telefonlar olduğuna göre, Instagram’dan...