Neden 10marifet’te olmalısınız?

-

Screen Shot 2016-03-02 at 13.44.07

10marifet’te olmalısınız. Bu kesin. Peki neden?

EFSANENİN PARÇASI OLUN: Bir kere; 10marifet, sizin gibi elinden iş gelen, marifetli, üretmeyi seven ya da en azından hevesli olan kişilerin en eski uğrak yeri. Sizin de buralı olmanız lazım. Racon bunu gerektirir :) 10marifet 2006’da açıldığında buralar hep dutluktu; ne sosyal medya vardı ne bloglar. Instagram mı bilirdik, Facebook mu arardık, ne gezer… El işi ve kendin yap camiasını Türkiye’de bir araya 10marifet topladı ilk olarak. Hikaye buradan başladı. O yüzden gelin. Sadece bunun için bile gelmeye değer. Bunun bir parçası olun.

İNSANLARA EĞİTMENLİK YAPIN: Kendin yap – el işi çalışmalarına gönül vermiş olanlara bildiklerinizi öğretin. Bilgi, yayıldıkça anlam kazanır. İnternetin hayatımıza nüfuz ettiği bu çağda artık herkes her şeyi iyi kötü bir yerlerden öğreniyor. Siz anlatın, iyi anlatın. Sizden öğrensinler. Bilginin faydası katlanarak size geri döner, bundan eminiz.

KENDİ REKLAMINIZI, TANITIMINIZI YAPIN: Paylaşım içinde ve profilinizde kendi blogunuzun, sosyal medya hesaplarınızın adreslerini verin. Bu şekilde kendinizi geniş kitlelere duyurabilirsiniz. 10marifet’e ayda 1 milyon civarında bu işlere gönül vermiş kadın ziyaretçi geliyor. Kolay kolay hiçbir mecrada bu rakamı yakalayamazsınız. Siz de burada kendinizi gösterin.

ARAMA MOTORLARINDA YÜKSELİN: 10marifet içeriklerinin arama motorlarında sonuç verme gücü yüksektir. Bu sayede siz de yukarılarda yer alırsınız. Kendi blogunuzda “amigurumi bebek” yazarak Google’da tepeye çıkamazsınız. Google’a bir “amigurumi bebek” yazın, sonucu görün. Bu bir örnek. Siz de bundan faydalanın.

SATIŞ ŞANSINIZI ARTIRIN: Satış yapıyorsanız, ilgili ürünlerin arama sonuçlarında üstlerde çıkacağınız için kolay ulaşılma avantajı elde edersiniz. 1 milyon da ziyaretçi var dedik, tabii ki görülme, bulunma şansınız yüksek olacak. Bugün çok satış yapan marifetli hanımların pek çoğu 10marifet’in eskilerindendir. Siz de satış ihtimallerinizi 10marifet’te yer alarak artırın.

10 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  Marifet, içine kapanık bir kıza cesaret verip ,hayatında ilk defa yaptığı bir şeyi başka insanlarla paylaşma cesareti veren sihirli bir alandır.keşke 2006 yılında tanışmış olsaydım diyecem, ama ben zaten internetle 2006 da tanıştım ve o yıllarda imail nedir diye sorsanız bir tür sebze sanırdım. :)
  ve kesinlikle
  10MARİFET İYİ Kİ VARSIN
  HER GÜN ÜYE SAYIN ARTSIN
  HER ÜYEN ÇOK YETENEKLİ OLUP BOL BİLGİ KATSIN

  <3 SEVGİLER

Bir yanıt yazın

Instagram’da başarılı olmanın yolları

| | 8 Yorum

Birçok marifetli arkadaşımızın Instagram hesabı var. Doğruya doğru; bizimki gibi görselliğe dayalı bir iş için Instagram çok elverişli bir ortam sunuyor. Çoğumuzun da elinde aklı evvel telefonlar olduğuna göre, Instagram’dan...