Pazar, Ekim 23, 2016
10marifet sergisinin prenses rüyası

10marifet sergisinin prenses rüyası

10

10marifet sergisi

10marifet sergisinin üçüncü elbisesi de muhteşem tütüleri ile bizi hayal dünyasına sürükleyen kucukhanimingardrobu‘ndan geldi. Çok güzel bir tütü elbise göndermiş sergimiz için. Hangi küçük kızı prensese çevirecek bakalım bu elbise, merak içindeyiz :)

10marifet sergisi

Bu işlerin sahibinin ne kadar güzel fotoğraflarla karşımıza çıktığını biliyoruz. Bizimki onların yanında yavan kaldı, hele ki içinde bir model yokken çok eksik oldu ama yine de fikir verir size sanırım.

10marifet sergisi ile ilgili yer organize etme çalışmalarımız sürüyor. Kesinleşmediği için size henüz tam yer ve tarih bilgisi veremedim. Eğer hiçbir yer içimize sinmez ise ofisimizde yapacağız en başta düşündüğümüz gibi ama daha halka açık bir yer olsun düşüncemiz de var. Bakalım, gelişmeleri paylaşacağız.

Teşekkürler kucukhanimingardrobu…

10 YORUMLAR

  1. shane mankenimizde (leyla da) görseydik ya elbiseyi :) çok güzel bi çaışma küçükhanımıngardrobu sana da teşekkür ederiz ellerinize sağlık :)
    gelişmeleri bekliyoruz

  2. @yagmuryurek; benim de aklıma geldi aslında ama sanırım sonra çıkaramazdık üstünden. sergiye kadar prenses şeklinde gezmek isteyebilir :)

  3. Bade’m için alamadığıma ki bedenini bilemedim olur mu olmaz mı diye, bugün bir kez daha pişman oldum, çok güzeldiii:))