Salı, Ekim 25, 2016
3000 TL’lik Elbiseyi 30 TL’ye Mal Etmek!

3000 TL’lik Elbiseyi 30 TL’ye Mal Etmek!

10

elbise modelleri
Merhaba! Dikiş dikmeyi öğrendiğim günden bu yana (ki aslında epey kısa bir süre oluyor) dikiş yaratıcılığında sınır olmadığını anlayarak, ben de kendi sınırlarımı Türkiye’nin dışına çıkardım :) Kısa bir araştırma sonrasında bir de baktım, dünyaca ünlü tasarımcıların modellerine ulaşmak hiç de zor değilmiş. İşte size halihazırda 3000 TL civarında satılan elbisenin bir de İrem versiyonu: :) Bu elbisenin dikimine ilişkin detaylar için blogumu ziyaret edin:

Elbise dikimi ve bu patronu nasıl elde edebileceğinize ilişkin detaylar için bu yazıma gidin.
İşte Roland Mouret’nin podyumdaki tasarımı:


Ben dikiş dikmeyi herhangi bir kursa ya da birisiyle yakın çalışarak öğrenmediğim için bu tür değişik dikiş patronlarıyla çalışmak farklı dikiş teknikleri öğrenmeme de yardımcı oluyor. Ünlü Fransız tasarımcı Roland Mouret imzalı bu elbisedeki şu kol detaylarına bakar mısınız?

elbise modelleri
Bu modele ilişkin daha fazla fotoğraf ve benzer elbise modelleri için blogumu ziyaret edin: www.kendindik.com

dikiş patronları
Görüşmek üzere!

Paylaş
kendindik
irem ne yapar? keyifle yaşar... gün gelir muhteşem tasarım kıyafetleri mevcut kazancıyla almasının aya gitmesi kadar olası olmasına çok bozulur ve 'artık istediğim kıyafetleri kendim dikmeliyim' der. sorun şudur ki, daha önce hiç dikiş dikmemiştir. içinin sesini dinler... ve bir de youtube'u. başlar dikmeye... o günden beri bulduğu her fırsatta dikiş dikmektedir :)

10 YORUMLAR

 1. :)) çok teşekkür ederim hepinize…

  evet, tembellik etme çekirge düsturuyla ilerliyoruz! bi cesaretle kesiyoruz, biçiyoruz :)

  daha da cesaretlenmek istiyorsak, şunu okuyoruz:

  http://kendindik.tumblr.com/about

  ayrıca yorumlarınızı bloga da eklerseniz çok memnun olurum. yeni açıldı ya, çok gariban duruyor yorum kısımları :P

 2. inanamadim gercekten ben de acemi oldugunuza. guya ben de dikis islerine biraz giris yapmaya calistim ama pratik yapamayinca koreliyor her iste oldugu gibi o da. sizin gibi cesur islere imza atmak asil istedigim sey bu konuda :) bravo.

 3. sizi kutlarim. nasil guzel dikmissiniz ve yakistirmissiniz. diger calismalarinizi da gonderin de herkes ilham alsin. vallahi harika.

 4. Ben bu elbiseye bayıldım çok şık olmuş elinize sağlık ben daha kalıpla çalışmaya başlamadım nasıl olur yapabilirmiyim bilmiyorum:)