Perşembe, Ekim 27, 2016

18 YORUMLAR

 1. BUNU KIRMIZI RAKKAMLARI GÜZELMİŞ.DİĞERİNİN HAVASI DAHA İYİYDİ BENCEAYY AYA AMAN SEFA NE YAPTIN SEN YA UNUTMUŞTUK BİZ BU FELAKETİ …..

 2. inanılmaz güzel olmuş ellerine sağlık şark köşesine yakışacak bir çalışma olmuş bende istiyorum yaaaaaa bunu delmesi taştan daha kolaydır sanırım değilmi :) sefacım çerçeve bu saatin altına ancak köy esintilerine uygun renklerle şenlendirilirse yakışır bence hani şu otantik kumaşlar vardırya onlarla sarılmalı bence sicim yerine fikirler için teşekkürler

 3. ben beğenmedim diyeceğim bana kızacaksınız. birincisi: ağaç fikri güzel, ancak gerek köşelerin yontulması gerek saatler yerine kullandığınız malzemeyi kötü buldum. kırmızı yerine daha şık, beyaz renkte bir şey kullansaymışsınız keşke. mesela aklıma büyük boy beyaz düğmeler geldi. aynı şekilde akrep ve yelkovan da çok silik kalmış.ikinci olarak bu halindeyse sanki dikey olarak daha güzel duracak gibi.

 4. Taş olanı daha orjinaldi.Ama taştaki numaralandırma rengi sönük kalmıştı.Ben taşı sevdim.Taş,kağıt,makas oyunu gibi olacak ama taş mı ağaç mı arkadaşlaaar.Ben taşçıyım. :)

 5. ya niye kızalım nevdalist “”oh oh ii olmuş harika “deyince kimse kızmıyorsa, beğenmeyeninde haklı var bence ouz55 farklı düşüneceğini sanmıyorum yani hariçten gazel okumuş gibi olmayayımda….bence yalandan “beğendim”yazmak yerine yapıcı eleştiri iyidir. bende ganeja gibi düşündüm mesela taş olanı daha güzel ama rakkamları sönüktü,ağaç olanında rakkamlarını beğendim, sende bunun rakkamlarının rengini beğenmemişsin çeşit çeşidiz işte bir kese kağıdı çerez gibi…fındık, fıztık, üzüm, leblebi..oh ne güzel sayıyorum

 6. sevgili rn4343;çok haklısın yazdıklarında…ama senin bu çerçevenin yapıldığı zamandan haberin yok.bu şaheser, sevgili, pek sevgili, mucit macit, çenesi bol, hazır cevap, maharetli mi maharetli canım arkadaşım; saat12 nin marifette ki ilk çalışması.ben bu çerçeveyi o kadar beğenmiştim(!) ki… değil saat, en değerli sanat eserlerinin yanına bile koyarım, gider gelir bakar içimi ferahlatırım…oy oy oyyyyyyy… benim ağzım neler söylüyor ya……..

 7. sefacım ilk çalışma için fena değil zira benim ilk çalışmam nasıl olacak bakalım saatonikiyle cidden laf yarışına girmek mümkün değil o yüzden çerçeve hakkında fazla yorum yapmak istemiyorum :)

 8. BEN YANDIM, SEN YANMA CANIM, AKILILIK EDERSİN:)YA AMA DEMEDEN GEÇEMEYECEĞİM:) SEN BAYAĞI TISMIŞSIN SAAT12 DEN BAKSANA, O ÇERÇEVEYE

  sefacım ilk çalışma için fena değil

  DEMİŞSİN. YAPMA CANIM YA! FENA ÖTESİ BENCE:)KONDORUN DEDİĞİ GİBİ FELAKET ÖTESİ…:)

 9. zavallı çerçevemi görünce içim bi hoş oldu..zaman tüneline girdim bi an..çok genç iken ayakkabılarımı bağlıyordum ki bir sümüklüböceğin bıraktığı o parlak izlere takıldı gözüm.”bu hayvancık bile geçtiği yerlerde bir iz bırakıyor..ne garip..” diye düşündüm..bıraktığı sümüksü birşeydi belki,kimine göre parlak bir iz kimine göre sümük..”peki sen bırakıyor musun geçtiğin yollarda bir iz? ” …cevabını biliyordum bu sorunun..koşmaya başladım .koştum koştum..ta ki nefesim tıkanana kadar..nabzım normale döndüğünde karar verilmişti:parlak bir iz veya sümük, farketmezdi..mutlaka bir iz bırakmalıydım..çerçeve sümük kategorisinde bir iz oldu..

 10. s.12 cim sana rahibe terasanın bir sözünü söyleyeyim dünyada çok büyük işler yapamayız sadece küçük işlere çok büyük sevgiler katarak yapabiliriz :) sümük mümük olaylarına bir daha girme midem kaltı ıyyyykkk :)