Pazar, Ekim 23, 2016
…alonenes’in yarım battaniyeleri:))…

27 YORUMLAR

  1. teşekkürler baharım…teşekkürler yenigelin.ben de yapamam diyordum ama uzun süredir elimdeler zaten.canım istedikçe yapıyorum zorlamıyorum…

  2. :D gece iki filandı mavişim:)))marifetsiz marifetçi hanım dilendi bey beğendi modeli sabah çekip ekleyim şimdi net çıkmaz….teşekkürler beğenin için:))

  3. ellerine sağlık nesciğim, kolay gelsin her ikisi de güzel ama ilkini en biiii çok sevdim. neden polarlıyorsun altını öyle kullanmıyorsun ?Döküm döküm olur böyle kullanılsa kenarına birşey geç bence:)

  4. nobelese ablam çok teşekkürler:))fiamma ablam teşekkür ederim.sıcak tutsun diye polar geçelim dedim.ben battaniye ile bitişik yaşıyorum da:)))

  5. ellerine sağlık.çok güzel görünüyorlar.kıskandım valla:)bende uzun süren işleri devamlı yapmıyorum sıkılınca bırakıp sonra yeniden başlıyorum.tabi yarım işler çok oluyor haliyle ama olsun hobi değilmi zaten sıkılınca ne anlamı kalır ki:)

  6. teşekkürler dolunay:))bende koydum kenara başka bişey örüyorum şimdi:))) ama siyahlı olanı teyzem bitirmek üzereymiş:))