Pazar, Ekim 23, 2016
Antreler İçin Bez Askılık

Antreler İçin Bez Askılık

28
Kapı Önü Askılığı
Kapı Önü Askılığı

Dikiş bilenlerin kolaylıkla yapacağı bu şık askılığı özellikle antrenizde kullanabilirsiniz. Tam kapıdan çıkarken gözlüğümü aldım mı? Anahtarım nerdeydi? derdine son.

28 YORUMLAR

 1. eveeeet…olay bu dur…bayıldım…bide acaba ütü fişdemi bi daha bakayım ya da ocağı kapattım mı olaylarına pratik bir çözüm buldukmu direk pijamalarla dışardayız..:)))

 2. :))) Sevgili Cevcev ve Lilacsmell çok teşekkür ederim. Aslında bugün oldukça yoğun bir gün geçirdim ama arada bunları bulunca paylaşayım dedim.

 3. :))) valla görüşmeler, yazışmalar, yetiştirilecek projeler… her ara boşluğu araştırma yaparak değerlendirdim :)))

 4. Bu konunun adını benim okuyuş şekillerim:Antre için bez bebekAntre için bez aksilikAnten için bez askılıkya benim gözlerim cidden ciddi ciddi bozulmaya başladı ve ben hala inatla kabul edemiyorum var bir şey yani çözücem ben…Evet antre için bez aksilik ve antre için bez bebek ve anten için bez askılık gayet güzelmiş m1cim…

 5. Ohohohooo ay çok güldüm, eşimde dönüp bana bakıyor ne oldu buna der gibi :))))Bir ara Sesiberde benim “kışlık bandana”yı her seferinde kışlık badana diye okuyormuş sanırım öyle birşey yazmıştı.Okunması daha kolay isimler bulayım ben :)))

 6. güzelim şu aralar çok meşgülümm çanta işine girdim lila sayesinde onunla cebelleşiyom ehh lila tıkır tıkır(dik.makinası) ben tıngırda mıngır tıngırda mıngır (elde dikiş)misali gidiyom naparsın:(

 7. Zordur be güzelim elde dikmak hem de çanta, bir terzi bul diktir.Ya da bi sn.Sayın editörlerim bir dahaki yarışmamız dikiş makinası hediyeli olsun (abarttım mı) bu kadar reklam alıyoruz, bir sponsor bulalım singer, beko filan. Ne güzel olur aslında.

 8. e iyi olu tabii:) terziye diktirirsem olmaz satın almışım gibi olur keyif almam lazım… kendim yapmam lazım kaplumbağa tarzındada olsa …uykum gelmiş herhalde toparlayamadım neyse…

 9. Benim evde hiç kullanmadığım mini dikiş makinası var. Okuduğum aylık kadın dergisinin bir yıllık aboneliğime karşılık verilen makineyi elinizde taşıyorsunuz. Hani perde dikerken falan varya onlardan, ama pille çalışıyor ve pili de hemen bitiyor. Acaba annemin yada kayınvalidemin makinesinimi alsam???

 10. 4 pille çalışıyordu sanırım ve dırttt biraz dikiyorsun pattt pil bitiyor. Çok sinir bir durum yani şarj etmekte kurtarmaz beni. En iyisi ben annelerden birisinin makinasının yerini değiştireyim :)))

 11. Bir ara Sesiberde benim “kışlık bandana”yı her seferinde kışlık badana diye okuyormuş sanırım öyle birşey yazmıştı.

  sanırım o saftirik bendim ..öle hatırlıyom yani :)

 12. sanırım o saftirik bendim ..öle hatırlıyom yani :)

  sitede kendimden başka kimseyi göremeyince yorum okuyorum artık……ama buna çok güldüm yaaaa baştan sona okuyunca öle bir sırada geliyorki bu yorum koptum :))))))