Pazar, Ekim 23, 2016
artık danteli seviyorum:))

artık danteli seviyorum:))

32
krem rengi
krem rengi

Clutch dediğimiz minik el çantalarını hiç sevemeyen ben bu defa fikrimi değiştirdim.Danteli pek kullanamayan ben yine fikrimi değiştirdim.Yaşlanıyormuyum ne:))Bakarmısınız ne kadar sade ve zarif olmuşlar.Elimizdeki dantelleri değerlendirebiliriz veya sırf bunları yapmak için dantel bile öreriz dimi:))

buda mor olanı
buda mor olanı

Devamıda burada

32 YORUMLAR

 1. sevgili farfin,peerfelix,mavisofra,figen abla,adadenizi ve güneşe doğru yorumlarınız için teşekkürler.beğenmenize sevindim.yapılacaklar listemin başlarına doğru aldım bunları.bakalımne zaman kısmet olursa artık.malum listelerimiz çooook uzuuuuun:)

 2. byn favori beğenmene sevindim bende mora bayıldım:)dendenakcığım tut tut yaparsın sen bundan.e örgüyüde seviyorsun dantelide elinden kurtulmaz:)

 3. ben de moru çok sevdimmmmmmmmmmmm…. bu örneği bi beceremedim ben yaa.. ama gerçek hayatta elti eltiye küs durumunu becerdim nihahahaahhhaaaa:)

 4. nihahhaha:)))))))))) ayme kötü gelin bizmişiz gibi yazıyozda evimizden yurdumuzdan olan biziz malesef diğerleri yerli yerinde, keyfi yrinde ohhhhhh

 5. izin verirseniz fikrimi söylemek istiyorum bu tür çantalar özel günlerde kullanıldıkları için bazı süslemeler yapıla bilir dantelin deliklerine gelecek şekilde taşlar dikilebilir.

 6. favoricim evimden oldum ama.. esas kayınvalidemle oturmak istemeyen oydu..komplo teorim işe yaradı kocasını ikna edemedi ayrı eve çıkmaya kaldılar bi başlarına gelin kaynana… nihaahahhhaaaa:D

 7. ayme diyor ki;favoricim evimden oldum ama.. esas kayınvalidemle oturmak istemeyen oydu..komplo teorim işe yaradı kocasını ikna edemedi ayrı eve çıkmaya kaldılar bi başlarına gelin kaynana… nihaahahhhaaaa:D

  canım bende de ona benzer bişey oldu ama henüz biz net bi duruma kavuşamadık. Komplo teorin genele uyarsa söylede bende uygulayayım:)))))))))))))))))

 8. burdayım geldiim favoriciğim.malum sıcak oruç baksamda pek yazmaya fırsatım olmadı.ama sessizce takipteyim:)arkadaşlar beğenmenize sevindim.hala bu çantalardan yapmak için sabırsızlıkla kumaş alacağım günü bekliyorum.kumaşı ve ipimi bi alsam gece gündüz hemen bitireceğim:))elti olurda küsülmezmi:))küsülmese ayıp olur yani.annem derdiki kuma gemisi yürümüş elti gemisi yürümemiş.bende annem anlaşamıyo herkesi öyle sanıyo derdim.benimde eltim oldu.anneme hak verdim.hakkaten doğruymuş.yürümüyomuş:)onun için bu modelin ismi çok yerinde olmuş yani:))elti olunca küsülür o kadar işte:))

 9. kuma gemisi yürümüş elti gemisi yürümemiş

  annemde çok söylerdi bu atasözünü :)) hani hep duyardımda öyle dinlerdim yani ama insan evlenip eltiye sahip ollunca anlıyor ne kadarrr manidar bi söz olduğunu :)))))))) danteli becerebilsem bende yapardım bu çantaı lakin görünüşe göre sadesini yapabilirim belkim:)

 10. üstteki kreme bayıldım ben de.dolunay teşekkürler.elti durumuna gelince, uzak olunca eltiyle hiçbir sorun yaşanmıyo arkadaşlar.

 11. ya benim kızkardeşim yok gül gibi geçinir gideriz diye düşünüyordum abla yerine koyayım dedim ama karşı taraf öyle olmayınca yapacak bişey yok…

 12. merkas beğenmene sevindim rica ederim.elti durumu bizdede uzak ama hiç fark etmiyo.bende ona şaşıyorum ya zaten senede bi görüşüyoruz ama insan sorun çıkarmak isterse uzak yakın aynı:))favoriciğim benim kız kardeşim var çevremdede pek sevmeyenim yok ama bende şaşırdım.demek neymiş kuma gemisi yürür elti gemisi yürümeeeeezzz:))tecrübe konuşuyor:)) ya lafıda çok uzattım ama 5 sene geçti.hala aklım almadığından kendimi böyle avutuyorum herhalde:))

 13. valla ben evlendim yaklaşık 8-9 ay sabrettim sonrasında muhattap olmayı kestim, sonra baktım iyice bana sardı 2 senedir sustuğumun hakkına açtım ağzımı :)) ohh rahatladım oda biraz tırstı şimdilik sorun yok :) neyse elti olayını kapatalım artık:D gören aa burası fiskos masası olmuş dicek:) (demedilerse:))

 14. dikmesi olmasa dantel olayı kolayda dikiş sıkıyo beni…çok şıklar bu arada…ben dantelini yapayımda dursun bi kenarda bigün iyi günümde olursam dikişinide yapabilirim…:)):):))

 15. lame bende öyle yapıyorum çoğu işimi.o günkü havama göre ya kesme biçme ya dantel boncuk.başka bir günde kalanını tamamlıyorum:))sende öyle yap valla yarım iş çok oluyor ama sıkılmadan yapmış oluyorum:)zaten bunlar hobi dimi severek yapmadıktan sonra ne anlamı kalırdı:Pfavori sorma valla bi dokun bin ah iişit konuları bunlar.ama boşvermeli takmamalı dimi:))biz bize yeteriz:))