Cuma, Ekim 28, 2016
Artık o bir etek değil..

Artık o bir etek değil..

21
kareli anvelop etek - mi?
kareli anvelop etek – mi?

Merhaba; sıcak yaz günlerinin bitmesi an meselesiyken, hazır tatilciler de dönmüşken sezonun son yazlık elbisesini sunarım :)Son görünümü bloğumda.

21 YORUMLAR

 1. Harika.Giysilerinin modelleriyle oynayabilenlere çok imreniyorum.Dikiş bilmediğim için değiştirmek istediğim kıyafetlere bakıp bakıp gerı kapatıyorum dolabın kapağını:)Ellerinize sağlık.

 2. çelebi’m 74’üm; biliyor musun beğenine çok seviniyorum ve beni motive ettiğin için ben yine kesmeye gidiyorum seni öperek :*tuffe; çok teşekkür ederim ama keşke ben de dikiş bilseydim. Aramızdaki tek fark ben açtığım dolabın kapağını kesilecek bir şeyler bulup öyle kapatıyorum. Ha gayret, biraz cesaret çünkü artık değiştirilmesi gereken kostümler zaten gözden çıkarılmış olanlardır yani kaybedecek çok az şeyiniz var :) Sizin yaptığınız bir şeyi görmek için sabırsızlanıyorum.Sevgimle..

 3. Ha gayret, biraz cesaret çünkü artık değiştirilmesi gereken kostümler zaten gözden çıkarılmış olanlardır yani kaybedecek çok az şeyiniz var :)

  ne güzel söylemişsin canım ya,insanın beceriksizlikten doğan suçluluk duygusuna enfes bir bahane :)) öpüyorum seni :)

 4. Herkesin başka bir şeye becerisi vardır.Beceriksiz olarak nitelendirmek acımasızca davranmak gibi geldi bana. gülenbayanın cesaretsiz demesi çok daha nazik bir bakış açısını yansıtıyordu.Teşekkür ederim teşvikiniz için gülenbayan.Çok da alçakgönüllüsünüz ayrıca,bunları yapmak için mutlaka az da olsa dikiş biliyorsunuzdur.

 5. Süperr…ben çok beğendim yeni halini..Bişeyleri bozup yenilemek zor işlerdendir.Tecrübeyle sabittir efendim.Dikiş bilmeden dikiş diken Gülene tam not:))

 6. tuffe diyor ki;Herkesin başka bir şeye becerisi vardır.Beceriksiz olarak nitelendirmek acımasızca davranmak gibi geldi bana. gülenbayanın cesaretsiz demesi çok daha nazik bir bakış açısını yansıtıyordu.Teşekkür ederim teşvikiniz için gülenbayan.Çok da alçakgönüllüsünüz ayrıca,bunları yapmak için mutlaka az da olsa dikiş biliyorsunuzdur

  Pardon ama siz neden alındınız? Sizin şahsınıza yapılmış bir hakaret, itham yok ki. Kaldı ki kimseye yok.

 7. Sevgili tuffe, size kesinlikle cesaretsiz demek istemedim, ‘biraz cesaret’ genel anlamda zaten olan bir şeyin eyleme dökülmesi için kullanılan bir deyimdir ve bu anlamından başkaca bir anlam yükleyerek kullanmış olduğumu asla düşünmemelisiniz. Aksi halde çok üzülürüm. Kaldıki nazik olduğum şeklimle yorumladığınız o bakış açısı da bana ait değil; zira cesaretsiz demek istesem direk söylerdim. Cesaretsiz sözcüğüne şık bir elbise giydirmeyi gereksiz görecek kadar patavatsızım ne yazıkki :( Ha şu da var; hiç dikiş bilmeden bir şeyleri kesmek gerçekten cesaret gerektiriyor. Bu nedenle cesaret sözcüğünü hiç çekinmeden kullandım ya zaten.Ben gerçekten dikiş bilmiyorum. Dikiş konusunda sizden hiçbir farkım yok. Sadece kesme ve başka bir şeyi başka bir şeye çevirmenin keyfinden yapıyorum bütün bunları. O kadar dikiş bilmiyorumki dikiş bilen komşum patron sorduğunda ‘o ne?’ dedim. Liliacsmell’in de art niyetle davrandığını hiç sanmıyorum zira Liliac uzun zamandır 10marifet ailesinin düzeyli iletişimler kuran, sevilen, değerli ve çok saygılı bir üyesidir. O sözleri sizi hedef alarak söylemediğine çok emin olduğum Liliac iyi biridir.

 8. Gönüldenele’m; senin yaptıklarının yanında benimkilerin lafı mı olur? Sen gibi birinden tam not aldım ya, havada karada suda sırtım yere gelmez benim. Çok teşekkürler.Bu sene kursa başlayacağımdan yeni kumaşlarım olacak ve bir şeyleri bozup başka bir şey yapmanın zorluğunu işte o zaman daha iyi anlayacağım. Çok heyecanlıyım :)

 9. gülenbayan,zaten lilacsmell’e kötü biri demedim,nasıl diyebilirim,hiç tanımıyorum ki.Becerisiz kelimesine alındım çünkü beceriksiz değilim,bu konuda eğitim almadım sadece.Size de kötü anlamda bir şey demdim,evet elimemakas almaya cesaret edemedim bu güne kadar çünkü kestiğiniz bir yeri en azında kıvırıp yeniden dikmeniz gerekir sonradan ki benim ne doğru dürüst bir makinam ne de onu kullanabilecek bilgim var.Size imrendiğimi yazmıştım ve takdirimi belirtmek istemiştim sadece.Bu kadar büyütülecek bir şey değildi.

 10. Sevgili tuffe, gülenbayanın cesaretsiz demesi çok daha nazik bir bakış açısını yansıtıyordu. cümlenizi size cesaretsiz demiş olmam gibi algıladımdı ben. Liliac’ı tanımadığınızı düşünerek de onun iyi biri olduğunu söyledimdi :) Büyüttüğümü de sanmadımdı.Neyse sorun yok, büyütmek yok :)Sevgilerimle :)

 11. Becerisiz kelimesine alındım çünkü beceriksiz değilim,bu konuda eğitim almadım sadece

  Ya neden size söylenmemiş bir söz için alınmakta ısrar ediyorsunuz anlamadım doğrusu. Ne için söyledim,izah edeyim. Ben de Gülen gibi eski giysilerimden yeni şeyler yapmak isterim,keserim biçerim,ama kalıp bilmediğim için beceremem ve hiç istediğim gibi olmaz,niye kestim biçtim diye kendimi suçlar dururum ve bir köşeye atılır. Gülen’in söylediği şey Ha gayret, biraz cesaret çünkü artık değiştirilmesi gereken kostümler zaten gözden çıkarılmış olanlardır yani kaybedecek çok az şeyiniz var hoşuma gitti ve yorumu yazdım.Yani ortada sizin alınmanızı gerektirecek hiçbir durum yok…Gülencim kusura bakma tatlım ya senin yazın altında yaşandığı için üzgünüm.Benim için düşündüklerin için de çok teşekkür ederim ayrıca :)

 12. Liliac’ım sen üzülmediysen benim için sorun yok. Olur böyle şeyler. Seni de seviyorum, çantalarını da; bilirsin :)Hakkında düşündürdüklerin için asıl ben sana teşekkür ediyorum.

 13. ellerine sağlık gülen bayan.harikasın yine döktürmüşsün :)benimde var öyle kenarda duran eteklerim cesaret edemiyordum bir türlü.artık bir adım daha yakınım etekleri katletmeye :P :D

 14. Sevgili fene; bir tanesini beceremezsin, ikincisi kötü olur ama üçüncüsünde gördüğüne sen bile inanamazsın. Hem güzel bir şey yapmanın mutluluğu, hem terapi. Bence hiç durma.Beğenmene çok sevindim.Sevgilerimle.Kesmeye geleyim mi :P

 15. Gülen’im sen kesmeye devam et, nadasa falan bırakma kendini. Resimlerden gördüğüm kadarıyla hem sana iyi geliyor hem de bize cesaret ve fikir veriyorsun. Şimdi giymesen de yaza giyersin sen yeterki kesmekten vazgeçme.