Cuma, Ekim 21, 2016
Bade’nin Önlükleri

Bade’nin Önlükleri

18

Uzunca zamandır Bade’den bahsetmedik ama aramız pek iyi:)) Büyüdü artık mutfağa girip yemek yapıyor demek isterdim ama yok yokk daha nerede:)))Aynı kumaştan yaptığım bu önlüklerden biri Bade’ye gidecek biri ise onun bize gelmesini bekleyecek…Gerekliymiş efendim, geç anladık ama anladık…Öyküsü ve daha fazla resmi bloğumda…

18 YORUMLAR

  1. Sevgili Anekzuracığım,Mavisofracığım ben büyük teyzesiyim:))) elinden kahve içmek pek tatlı olur insallah o gunler gelsin şekersiz içerim şeker ellerinden onun:)))

  2. hımmmm bizim gelin mutfağı da öğrenmeye başlamış.iyi iyi zaten bizimki de pek hızlı artık ilk heves deyipoğlan 15inde kız 14ünde eveririz.Ne bekleyelim diimi ama

  3. Aslımaviciğim,belindacığım teşekkürler:))Nalancığım babası hiç görmesin bu yazdıklarımızı hele 14 un de falan kör testere yoksa köreltir beni de seni de kesmek için vallahi o vermeyecekmiş kızını hiç kimseye güya:)) ama olacak bu iş olacak yani o kadar erken olmasa da istemeye geleceğiz Ertuş u:))) En merak ettiği yer mutfak, sanırım hepimiz severdik tencere tava ile oynamayı:)

  4. alemsin mavisofracığım kıvır dur bakalım öyleysei ama gerek yok kıvırmana nereden bilebilirsin ki BADE nin kim olduğunu..geçenlerde burada bir arkadaş Badem’ine elbise dikmiş Bademe Elbise diye yazmış ben de bu yazıyı ne zaman gönderdim ki diye şaşırdım bir de baktım Badem hav hav mış:)))

  5. Bademe Elbise diye yazmış ben de bu yazıyı ne zaman gönderdim ki diye şaşırdım bir de baktım Badem hav hav mış:)))

    ben de aynı aldanma ile açtım yazıyı iyi mi:))))

  6. Oyy sağol gönüldeneleciğim, paketi evdekiler hazırladılar sağolsunlar ikisini birden koymuşlar pakete,bugün götürünce birini eve geri getireyim dedim,geri vermedi iyi mi? simdi bir tane daha yapacağım bizim ev için:( İş çıakrdılar bana:)