Pazartesi, Ekim 24, 2016
Bakalım daha neler görücez…

Bakalım daha neler görücez…

48

Bu malzemelerle ne yapılmış gelin hep beraber bakalım,şaşırdım aklımın ucundan geçmezdi…

Link

48 YORUMLAR

 1. bak bu tam benlik olmuş. dibine de guvatlı bi mıknatıs koydun mu bana yararbakalım alya guvatlının kaç wat olduğunu bilebilecek mi farfin ne dersişn:)))

 2. bilir bilir bilmez olurmu hiç çok bilmiş,laf aramızda guvatlı ne demek ben onu bile bilmiyorum,hııhh çok güzel söyledim şimdi güneşedoğrum gelsin de tefe koysun beni,iki gündür özlemiştir zaten:))))

 3. ne güzel figen ablam çağır sen bu alyayı misafirliğe diye,sonra ellerini bağla netten uzak bir köşeye koy uslu uslu otursun nervül:))))farfini çıldırtmasın burda:))))))))))))

 4. Benim dikiş yüksükleri kolleksiyonum var.Delmeyin,bana verin :)Figen,Temmuz başı gibi 15 gün oralardayım inş.canım.Şimdiden başladım ben ”Edremit Van ‘a bakar…”diye söylemeye.

 5. 19 mayıs tatili için şehir dışına çıkıyorum ama 23ünde bandırmadayım döner dönmez haberleşelim bende görüşmek isterim

 6. ya delirtcek bu 503 beni :) yazıcam işte sanane :) çatla patla:) alıcam o igneleri batırcam bi 5 e bi 3e bide 0 a ne güzel şeyler yazıyorum siliyo ya

 7. çok ilginç olmuş bu çok da şeker görünüyor da batmasın bi tarafınıza dikkat edin haa mıknatısa falan güvenmeyin bence guvatlı bir yapıştırıcı ile yapıştırın :))

 8. dilsucum beğenmene sevindim:)zaten silikonla yapıştırmışlar,benim anlamını bilmediğim guvatlı kuvvetli demekmiş he hee çok safım yaa:)

 9. bi tek saf sen degilsin üzülme cnm:) bende bilmiyodummm hiiiiiiiii dün ben p igneleri bi iş için kullandım izinsiz aldım ama kızmadın dimi:)

 10. yok yok kızmadım hayırlı bi iş yapmışsın bide benim yerime batırsaydın keşke müstahak herşey o 503 e:)))))))))

 11. ben de bandırmalıyım kızlar.. fakat çanakkalede oturuyorum ama annem hala bandırmada:)) bu arada çok güzel bir çalışma olmuş. çok şeker görünüyor:))