Cuma, Nisan 28, 2017
baloncuklu ambalajın kullanımı

baloncuklu ambalajın kullanımı

18

baloncuklu ambalaj diye attım ama o şeyin ismini bilmiyorum sahiden:)hani eşyalar kırılmasın diye sararlar biz de patlatırız her bir gözü..işte onun balonlarını çiçek şekli verecek biçimde boyayıp paravana sabitlemişler. güzel bir görüntü oluşmuş bence. farklı yerlerde kullanılabilir sanki..bu da tasarımcının kendi sitesi

18 YORUMLAR

  1. Çok hoşuma gitti ama işte tam da Madlord’un söylediği sebeple sakıncalı. Benim kızlar iki günde hepsini patlatır:))

  2. iki cam panel arasına gizlenebilir ya da şeffaf folyo ile yırtılmaması için desteklenebilir.beyaz tutkalla karıştırılan renkleri bir şırınga ile istenilen baloncuğun içine doldurmak suretiyle yapılabilir gibi geldi bana. bu sayede baloncuklar daha stabil bir halde olur herhalde.

  3. beyaz tutkalla karıştırılan renkleri bir şırınga ile istenilen baloncuğun içine doldurmak suretiyle yapılabilir gibi geldi bana. bu sayede baloncuklar daha stabil bir halde olur herhalde.

    aynı şey alçı ile de yapılabilir sanki. alçı kuruyunca baloncuklar da da sabit durur.ama belki de çok ağırlaştırır..

  4. beyaz tutkalla karıştırılan renkleri bir şırınga ile istenilen baloncuğun içine doldurmak suretiyle yapılabilir gibi geldi bana. bu sayede baloncuklar daha stabil bir halde olur herhalde

    dikkat ettimde bunlardaki boyalarda sanırım baloncukların içine doldurulmuş.çünki boyalı baloncuklar dışındaki ,baloncuklar patlak gibi duruyor.