baloncuklu ambalajın kullanımı

-

baloncuklu ambalaj diye attım ama o şeyin ismini bilmiyorum sahiden:)hani eşyalar kırılmasın diye sararlar biz de patlatırız her bir gözü..işte onun balonlarını çiçek şekli verecek biçimde boyayıp paravana sabitlemişler. güzel bir görüntü oluşmuş bence. farklı yerlerde kullanılabilir sanki..bu da tasarımcının kendi sitesi

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

18 yorum gelmiş

 1. benz

  Çok hoşuma gitti ama işte tam da Madlord’un söylediği sebeple sakıncalı. Benim kızlar iki günde hepsini patlatır:))

 2. zabun

  iki cam panel arasına gizlenebilir ya da şeffaf folyo ile yırtılmaması için desteklenebilir.beyaz tutkalla karıştırılan renkleri bir şırınga ile istenilen baloncuğun içine doldurmak suretiyle yapılabilir gibi geldi bana. bu sayede baloncuklar daha stabil bir halde olur herhalde.

 3. sergun

  beyaz tutkalla karıştırılan renkleri bir şırınga ile istenilen baloncuğun içine doldurmak suretiyle yapılabilir gibi geldi bana. bu sayede baloncuklar daha stabil bir halde olur herhalde.

  aynı şey alçı ile de yapılabilir sanki. alçı kuruyunca baloncuklar da da sabit durur.ama belki de çok ağırlaştırır..

 4. aaleynaa

  beyaz tutkalla karıştırılan renkleri bir şırınga ile istenilen baloncuğun içine doldurmak suretiyle yapılabilir gibi geldi bana. bu sayede baloncuklar daha stabil bir halde olur herhalde

  dikkat ettimde bunlardaki boyalarda sanırım baloncukların içine doldurulmuş.çünki boyalı baloncuklar dışındaki ,baloncuklar patlak gibi duruyor.

Bir Cevap Yazın