Baykuş desenli bez çanta (el boyaması)

-

Baykuş desenli bez çanta

Bu tarzda komik baykuş çizimleri yapmaktan fazlasıyla keyif alıyorum. Aslında baykuşlu olan her şeyi fazlaca seviyorum :) Bu çantada yine bir baykuş krizi sırasında ortaya çıktı ve sadece 1 adet üretildi. Yani tamamen kişiye özel :) Ayrıntılı bilgi almak veya fotoğrafları görmek isterseniz hemen şuraya tık tık yapabilirsiniz:)

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
ay cok sirin

Bazen bir reklam panosunda, bazen dizi arası reklamlarda, bazen anılarınızda... Çocukluğunuzun masal kahramanları, sevdiğiniz oyuncular, sevdiğiniz insanlar... Her an görmek istedikleriniz, hep yanımda olsun dedikleriniz... Hayalleri, farklı bir yöntem ile gerçek hayata aktarabilmek düşüncesi doğrultusunda bir yola çıktım. İnsanların kendilerini güvende hissettikleri tek eylem; sarılmaktır. Bazen başka birine, bazen başka bir şeye sarılmak ama sarılmaktır sadece. Başını güvenle ve heyecanla yaslayabilmektir; huzur. Ben size huzur ve güven yolluyorum şirin paketlerinde:) ____ Bilgi ve sipariş için: aycoksirin@gmail.com

4 yorum gelmiş

  1. byalamode

    ay çok şiriiiin:) daha önce facebook sayfanızdaki çalışmalarınızı görmüştüm vede bayılmıştım:)özellikle aşk hikayesi yastıklarınızı:)ellerinize sağlık:)

Bir Cevap Yazın