Cuma, Ekim 28, 2016
Beatles Temalı Organizer

Beatles Temalı Organizer

13

organizer
Yeni dikiş makinemle pamuklu akfil kumaştan diktiğim bu organizer/düzenleyici severek kullanacağım bir şey. Henüz dikiş dikmede çok yeniyim ve korka korka, kılı kırk yararak yaptım ama sonuçtan memnunum. Çalışma odasında, banyoda hatta mutfakta bile kullanabileceğim bir eşya oldu.
Beatles teması, çeşitli görsellerin biraraya getirilip grafik tasarımı yapıldıktan sonra kumaşın üzerine transfer baskı yapılmasıyla elde edildi. Tabii ki baskı yapılmadan önce nereye koyacağımı tasarlayarak kumaşları o ölçüde kestim. Sonra transfer baskı, en sonra dikiş. Altta ve üstte kullandığım yuvarlak çubukların uçlarına raptiye çaktım.
Bundan sonra birkaç tane daha yapacağım, bu kez farklı temalar kullanarak tabii. Daha fazla görsel görmek isterseniz bloguma beklerim.

Paylaş
ehlikeyf66
Bodrum'da yaşıyor. Kumaşları, nakış makinesini, kurdeleleri, fiyonkları ve renkleri çok seviyor. Tasarlayıp gerçekleştirme süreci ve birilerinin ortaya çıkan bu işi beğenmesi onu mutlu ediyor. Elle yapılan işlerin o işleri yapan kişinin ruhundan, kişiliğinden bir öz taşıdığına ve el işlerini özel kıldığına inanıyor.

13 YORUMLAR

  1. Üzgünüm s yerine z ye basınca” Karakteristik” sözcüğü “Karakteriztik” şeklinde çıktı. Yorumları düzeltme şansımız da yok sanırım. dilbilgisi hatası yapmayı hiç sevmiyorum ama bazen istemeden oluveriyor. :((

  2. harika bir çalışma olmuş bu. elinize sağlık…

    GGuven, gözüme çarptı, düzelttim yorumunuzu bu arada. Diğer açıklamayı silelim isterseniz…

  3. Shane … Teşekkür ederim düzelttiğin için. Ama diğer yorumu nasıl sileceğimi bilemedim. Elbette silinmesi çok iyi olur.

  4. MÜKEMMEL OLMUŞ!! çok yakın bi arkadaşımın doğum günü için böyle bir şey tasarlamak istiyorum ama kendim yapamam dışarda yaptırabileceğim yerler var mıdır acaba lütfen yardımcı olun. ve kumaşın üzerine o resimleri nasıl yaptınız ?