Çarşamba, Nisan 26, 2017
BEN DE BEREKET KUŞLARI YAPTIM:)

BEN DE BEREKET KUŞLARI YAPTIM:)

8
BEREKET KUŞLARIM
BEREKET KUŞLARIM

HEP YAPMAK İSTEDİĞİM BEREKET KUŞLARINDAN BEN DE YAPTIM SONUNDA. GERÇİ ÜÇ TANE OLDU VE İPE SIRA SIRA DİZİLMEDİ VE DE RENKLİ OLMADI AMA YİNE DE OLDU İŞTE:) MUTFAK KAPIMA ASTIM, BONCUKLARIN UÇLARINDA MİNİK ZİLLER VAR, RÜZGARDA ÇOK HOŞ SES ÇIKARTIYORLAR. KUŞLARI SALLANDIRDIĞIM AHŞAP DA, ESKİDEN MUTFAKTA KULLANDIĞIM VE KIRILAN HAVLU PEÇETELİĞİN BİR KENARI. YİNE AHŞABIN ÜZERİNDE DAHA ÖNCE YİYİP DE ATMAYA KIYAMADIĞIM HURMA ÇEKİRDEKLERİNDEN YAPTIĞIM ÇİÇEK VAR:) NASIL OLMUŞ SİZCE?

8 YORUMLAR

  1. hurma çekirdekklerinden çiçekmi:))))acemi ablacımmm çok güzel olmuş yerinede yakışmış bereket hiç kimsenin evinde bitmesin kimsenin eli boş kaba gitmesin mucuklarr :))))))))))))

  2. çelebim sağol bitanem:)hobihuzur arkadaşım teşekkür ederim:)nalanam sağol canım, işten çıktım şu anda evdeyim o yüzden coştum:) yeniden girene kadar aranıza karıştım, birşeyler yapıp yayınlayıp hasret gideriyorum:))))mavişim amin canım, ben de öptüm, sağolasın:)ssselen arkadaşım, teşekkür ederim:)aslımavim, teşekkür ederim canım:)gönüldenelem, sağol bitanem:) hepimizin, herkesin evinde bereketi bol olsun inşallah:))