Cumartesi, Ekim 22, 2016
ben yaptım, ben yaptım

ben yaptım, ben yaptım

33

kendisi eşimin giymediği gömlek(ti). burda o kadar ok yenileme çalışması gördüm ki,giymiyorum dediği anda gömleği kapıp kesmem bir oldu :) önce yakasını çıkardım.kollarını daraltıp kısalttım.biraz belinden incelttim ama sanki biraz daha yapsam iyi olacak.baktım kısa geliyo.kumaşa uygun renkteki bi yastık kılıfından :) etek diktim.fırları istediğim gibi olmadı ama neyse.beli lastikli bi etek.düğmelerinide kumaş kaplayarak değiştirdim.belinede kemerimsi bişi yaptım.sizce nasıl olmuş??? daha giymeye cesaret edemedim cünkü :(

33 YORUMLAR

  1. gercekten mi yaaa begendiniz mi :))) cok mutlu oldum amam ben :) şimdiden giymeye cesaretlendim :)))tesekkürler lilacsmell,aslimavi ve deborahhh :))))

  2. amanniin harika olmuş.. ellerine ,düşüncene sağlık.. ben çok beğendim..çoktan giyerdim ben bunu. düşünme hiç.. çok şık olmuş…çok hoş..

  3. senide görmüş olduk :D çok güzel helede rengi valla tebrik ederim helede yurt dışında yaşayıp böyle degerlendirmeler yapmanız dahada güzel

  4. tesekkürler ayme :))) giyiyim dimi artık :)tesekkürler noblesse :))tesekkürler alonenes :) artık bu gazla giyerim hemde gururla :))tesekkürler mavisofra :) mavi sever olarak böyle bi yorumunu bekliyodum :))) bu halimi görmeyi ve lüfffeeen cok kilo aldım burda coook :))tesekkürler figen abla :)tesekkürler farfin :)

  5. tesekkürler menelasseperya :) aman ne zormuş bu nick :)))tesekkürşer elifzel :)tesekkür ederim iklim79 :))

  6. ben gelene kadar ne güzel yorumlar gelmiş pek bi mutlu ettiniz beni :)tesekkürlersuperisi034 :)gulseyhan :)asenayagmur :) bu gazla artık giyerim :)))peerfelix :)kartallaryuksekucar :)bernagul :)03bellinda :)kittycat :)adadenizi :)mnnaz11 :)

  7. tesekkürler devince :)) fikrin hiç aklıma gelmemişti o kadar kastım bi etek dikmek için :) kot üzerine hemen denedim hakketten daha güzel oluyor :)tesekkürler marulloo :))