Ben yaptım çanta yaptım

-

Bir zaman önce, hayli yaptığım ve dahi sattığım vede hediye ettiğm çantalardan evde olanları süsledim sizlere, biraz daha cicişli biçişli sunmak istediğim için. Tığ şiş tabir edilen alet edavatla ördüm bunları en kolay ve hızlı örgü yöntemi bence,çabuk ürüyor dediklerinden ……( link açamıyorum halis mulis kondor işi bunlar)

bu beyaz modelde boncuk ve kurdela nakışını bir arada kullandım galiba olmuşta sapını süslemelerine uyar diye beyaz ve dore boncuklar dizerek oluşturdum. Siyah modelde lama bir kudeliyi renkli kum boncuklarla tutturdum. Çizgili ve renkli olduğu için diğer modele sadece hareket gelsin diye kapak kısmında nazar boncuğu kullandım.

39 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  iyi de etmişsin,çok harika olmuşlar…becerikli kondor…bu tip çantaların modası da hiç geçmiyor,gençlerin en çok tercih ettikleri, bu tip çantalar…sen de renk uyumlarını ve nerede neyi nasıl kullanacağını iyi yakalamışsın..AFFERİN SANA!

 2. Avatar photo

  ördüm,örebiliyom dediğim çantalar aynı böyle şeyler işte tek tığla örülür..benimkiler arkadaşlar tarafından sömürüldü..foto-ispat isteriz diyecek arkadaşlara baştan söylemiş olayım…

 3. Avatar photo

  hımmmmmmmm…hep de öyle olur.otur 2 günde ör yap da, gönder görelim….vıdı vıdı dıdı dıdı………..

 4. Avatar photo

  aslen mesele şudur arkadaşlar hiç boncuk işlemeyi ve kurdele nakışını denememiştim. Birkaç denemeden sonra istediğim gibi bişeyi tutturunca başlıkta yakalanmışım anlayacağınız…..helecanlanmışım

 5. Avatar photo

  aman duyan da sanıcak feza da gezegen keşfetti..çanta işte !!bu hafta sonu yapıp fotolıycam..ama beklemeyin benden kurdela nakış filan..karadüzen örer geçerim..

 6. Avatar photo

  “karadüzen örer geçerim ama başkasının nakışına gezegen mi keşfettin” diye sevinçini kursağında bırakırım “ben buyum, saat12’yim” şahsına munasırım….ne diyeyim bende alkışlar gülüş ve sefayla atarım böyle yoruma göbeciğimi hade, hade hadeeee oy oy..oyyyyyyyy

 7. Avatar photo

  kondor;sabah sabah beni,yaramaz çocuğunun arkasından koşan annelere benzettin valla…bu ne enerji ya………sabahın köründe….bi orada, bi burada:)

 8. Avatar photo

  yok ne yollayacak oooo saat12 neleri yaptım yaparım demiştir neleride yollama gelince tısssss….TISSS DİYORUM İŞTE SANA DİYORUM SAAT12

 9. Avatar photo

  kapanmaz benim çenem …görecem bakacam beğenecem ooooooo ve sende önce yapıpta yollayacan duyda inanma hıııı

 10. Avatar photo

  ipi normal yün olmayınca evet dediğiniz gibi makrome havası veriyor. naylonlu ve kalın bir ip.tam satış ismini anımsayamadım birden.ne zamandır satın almıyorum. ayy takıldım mı şimdi ben onun ismine…

 11. Avatar photo

  yapıyoruz işte kafamıza göre bir şeyler sağolasınız zeliş ve g.doğru. konu açılınca aklıma geldi unutmuşum eklediğimi bile

 12. Avatar photo

  yanlış hatırlamıyorsam örmüştü hatta kimliğini teyit etmek için örerken çekilmiş bir fotoğrafta parmağına s12 yazmıştı :))

 13. Avatar photo

  hadi ya bende öyle birşey hatırladım ama lilac sen deyince: ay gelir şimdi zart diyenek efendim diye başlar lafa.güncelleme: sibella iyi ki buldun yoksam “insanlığın okulu yokki” diye başlayacaktı lafa.

 14. Avatar photo

  lilacsmell diyor ki;yanlış hatırlamıyorsam örmüştü hatta kimliğini teyit etmek için örerken çekilmiş bir fotoğrafta parmağına s12 yazmıştı :))

  haydaaaaaaaaa…nerde, ne zaman? şıracının şahidi bozacı…lila:))))

 15. Avatar photo

  :)) ya çantayı hatırladım, parmaktaki yazıyı da ama bu ikisinin aynı çalışmada olduğu (aynı kişinin yaptığını) hatırlıyamamıştım. Teşekkürler Sibella

 16. Avatar photo

  ya onun kapağında eksiltme hatalı yapmışım temiz iş çıkaramamaşım ama istersen gönderirim. özel mesaj adres geldi bil. tereciye tere satmak gibi oldu bu ama neyse , içimden geldi. güncelleme: lilac gül gül bende gülün diye yazıyorum zaten.

 17. Avatar photo

  vayyy gerçekten süper olmuş ya!!!! ellerine/gözlerine sağlıkçok iyi işlemişsin… buna benzer yüzde yüz el emegi göz nuru çok şirin banyo lifleri görmüştüm http://www.hediyedenizi.com sitesinde gerçekten çok harika girip bir bakın gözlerinize inanamayacaksınız!!!

 18. Avatar photo

  Gokkur sağolasında hoşgelmişsinde direk böyle iltifatlarla girince sen olaya ben bi oldum yani. Ego şişmesi patlamaya doğru gitmesin.

Bir cevap yazın