Salı, Ekim 25, 2016

Bıçaklık

4
mıknatıslı duvar bıçaklığı
mıknatıslı duvar bıçaklığı

burada pratik bir bıçaklık tarifi var. ahşabın içine mıknatıs yerleştirip duvara monte ediyor. sonuç mükemmel.

mıknatıslı duvar bıçaklığı arkaplanı
mıknatıslı duvar bıçaklığı arkaplanı

ayrıca bi’de şöyle bir bıçaklık görmüştüm, bu da yapılabilir herhalde :)

bıçaklık
bıçaklık

4 YORUMLAR

  1. kafa ahşap olmayabilir mi? çok iyi oyulmuş bana sanki bir kalıp gibi geldi.birde ahşapa bıçağın girdiği deliklerin herhangi bir makinayla açılması zor.çok ince uçlu bir matkap bulunması gerekir oda bu uzunlukta büyük ihtimal kırılır…kafanın içi boş sanırım…biraz daha inceleyim:)

  2. Sanırım ahşap kafa resimden anlaşıldığı kadarı ile 7 veya üstü parçalarım birleşmesinden oluşmuş ve bıçakların gireceği yerler bu parçalar birleştirilmeden hazırlanmış.Önemli olan bu değil bence bu resme bakıldığında bıçağın bir başa saplı gözükmesi bilinçaltı sadizmini çağrıştıracak nitelikte.Bence biraz sakıncalı bir resimAsoskay

  3. asoskay’a kafa konusunda katılıyorum. Değinmek istediğim başka bir şey, sabit disklerin içindeki mıknatıslar gerçekten çok güçlü oluyor. Üzerleri metal kaplı. Bu mıknatısları çıkarıp bir çok yerde kullanabilirsiniz. Zaten resimde görülen ahşabın içindeki mıknatıslar, harddisk mıknatısları. HDD içindeki disklere gelince onlar ayna kadar pürüzsüz metaller, bunlarla da bir şeyler yapabilirsiniz.