Biçip dikmeye devam..

-

dikiş
Elbise giyinmeye öyle alıştım ki çıkarasım gelmiyor üzerimden, elbisenin verdiği rahatlık paha biçilemez :)
Elbise giyinmeyi sevenlerin tek sorunu bedenine, boyuna göre istediği tasarımı bulamamaktır herhalde. Eh o zaman da iş başa düşer, biz de kendi söküğümüzü kendimiz dikeriz değil mi? :)
Ben de tam olarak öyle yapıyorum, iyiden iyiye alıştım terziliğe dikişe, son diktğim kıyafetler bunlar, buyrun bakalım beğenecek misiniz?

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
zynpbozyurt

Bendeniz,bundan 28 yıl önce serin bir haziran sabahında İstanbul'kadıköyde ailemin ilk çocuğu olmanın haklı gururu ile (daha sonradan pişmanlığa dönecek olsa da!) gözlerimi açtım.Evliyim bnm için çoook değerli bi kız çocuğuna sahipim Biraz tembel,bayağı hareketli,sessiz,sakin isdediği herşeyde ısrar ve inatçı,sınırsız ve olanaksız hayalleri olan konuşmaktan öte yazmak çizmekle kendini ifade edebilen nasihat'ten ziyade musibeti bekleyen birisiyimdir. Benim hakkımda daha fazla şey öğrenmek istiyosan Bu Yazıyı oku derim http://www.cicileydi.com/2012/11/BenKimim.html

2 yorum gelmiş

  1. zulaltan

    tarzına yakışır şeyler yapıyorsun gerçektende güzel de taşıyorsun ellerine sağlık çok şık duruyor :) bu küçük hanımda sizin kızınız değil mi efem onun üzerindeki de çok tarz görünüyor :)

Bir Cevap Yazın