Cuma, Ekim 21, 2016

Bir mumdur, iki mumdur…

5

Farklı tealightlıklar yapmak isterseniz böyle buyrun.

tealight
tealight

5 YORUMLAR

  1. Ben son resimdekini de pek bir beğendim :) Böyle üçlü çerezlikler satılıyor tahtası falan da var böyle kumlu gibi boyalardan varsa boyanıp yapılabilir herhalde?

  2. ŞU AĞACA TAKILAN LAR NE HOŞ ÖLE YAA KIŞ BAHÇELERİ FALAN OLUYR YAA BÖLE KARANLIKTA YAKACAKSIN MUMLARI AY AY AY ROMANTİKLİĞİM TUTTU YİNE :))

  3. Ben Martada görmüştüm. Malzemenin üzerine bolca tutkal sürüp tüpte satılan simlerden dökmüştü belki öylede yapılabilir Miraycım.Birde aklıma başka birşey geldi. Ben yıllarca gençlik kamplarında liderlik yapmıştım. Bir lider arkadaşımdan öğrendiğim çalışma vardı. Ormana gidiyoruz ve ağaçların kopan köklerinden alıyoruz. Üzerindeki kumu fırça ile iyiye temizliyoruz. Üzerine tutkal sürüp ince kumdan heryerine döküyoruz ve kuruduktan sonra cilalıyoruz. Çok şık dekoratif amaçlı bir çalışmaydı. Senin bahsettiğin o üçlü tabakları bu şekilde de süsleyebiliriz.Kujumla kamp yapmaya gittiğimizde şu köklerden alayımda deneyeyim.

  4. Benim yaptığım bu çerçevenin de alt kısmına tutkal sürüp ince kum ( kuş kumu ) döküp yapıştırmıştım ben, yalnız sonra üstünü biraz boyadım. Belki örnek olabilir size…