Boncuk ağaçlı pano

-

boncuk-isleme-kasnak-pano
Doğum günüm için kendime bir boncuk ağaçlı pano hazırladım. Öyle basit bir iş ki bu, bakınca da anlaşılıyor zaten di mi? Ben bu sefer ağacı çuval ipi kullanarak oluşturdum. Gövdesini, dallarını ipleri kumaşa tutturarak yaptım. Sonrasında renkli boncukları içimden geldiği gibi diktim kumaşa ve bir neşeli ağacım oldu :) Daha önce de bir yanı bahar bir yanı kış olan bir ağaç işlemiştim.

boncuk-isleme-kasnak-pano-
Kanaviçeyi çok sevip işlememe rağmen nakış tekniklerini pek de bilmiyorum. Bütün bilgisizliğime rağmen içimdeki hevesle bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Ve her yaptığım işle de sanki biraz daha geliştiriyorum kendimi. Aslında cesaret hayatın her alanında olduğu gibi hobilerde de lazım. Ne kadar cesur, o kadar yaratıcı!

kasnak-isleme-ornekleri

keceden-hello-kitty-cantasi
Hello Kitty’li çantalarıma ara vermiştim epeydir. Yeni bir çanta hazırladım oğlumun okulundaki doğum gününde arkadaşına hediye etmesi için. Biraz daha küçük boy yaptım bu seferkini.
Ve yakma çiçeklerimle süslediğim hediye paketlerimle veda edeyim ;) Tekrar görüşmek üzere, ilhamınız bol olsun.

Blogum

2 yorum gelmiş

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
esencan

İki çocuklu bir anneyim, çalışıyorum. İş ve çocuklar dışında kalan zamanlarımı keyif aldığım hobilerimle değerlendiriyorum... Keyif almak ve keyif vermek için yaşıyorum... Son zamanlarda keçelerle takılsam da ilk ve en büyük aşkın kanaviçe...