Cuma, Ekim 28, 2016
Bu çanta başka çanta

Bu çanta başka çanta

14
pes yani !....
pes yani !….

Valla bu çanta bana pes dedirtti arkadaşlar, tuvalet kağıdına da çanta olur mu demeyin yapmışlar valla işte burda.

14 YORUMLAR

  1. ilk önce garip geldi ama düşününce yararlı bir fikir olduğu kanatine vardım,pikniğe giderken veya yolcuklarda kullanılabilir,umumi tuvaletlerin ne kadar temiz ve hijyenik olduğu düşünülürse …!

  2. bunu bulup gönderdiğimde gece bayağı geç bir saatti,kafam çalışmadı herhalde ne işe yarayacağına,sabah gözüme daha yararlı göründü.:))

  3. Outdoor meraklı ve kokoşsanız (şekil a1: ben) kesinlikle çok gerekli bişi :)))))))) Tuvalet kağıdının rulosuna ip geçirip boynumda onunla ortalıkta dolanınca gülüyorlardı.Sıkıysa buna da gülsünler :Pp İlham için sağol herbalist

  4. guccukturba diyor ki;Outdoor meraklı ve kokoşsanız (şekil a1: ben) kesinlikle çok gerekli bişi :)))))))) Tuvalet kağıdının rulosuna ip geçirip boynumda onunla ortalıkta dolanınca gülüyorlardı.Sıkıysa buna da gülsünler :Pp İlham için sağol herbalist

    rica ederim arkadaşım,bu çantayla bayağı bir sükse yaparsın herhalde.:))

  5. Hahahaha şaptım şeker olurum. Sükse yapar mıyım bilmem ama dağcı, otostopçu, paraşütçü, ne olursa olsun kokoş kokoşturun canlı kanıtı olduğumdan hiç şüphem yok artık :)

  6. Embir benim de makinem yok :( Ben çarşıda pazarda böle silindirik çanta arıyorum şimdi.Bulayım onu kesip biçip elde bu hale gitiricem artık ;)

  7. suni deri, delik açan zımba ve deri şeritler. suni deriden uzun bir dikdörtgen parça kesiyoruz uzun kısmını kapyacak çapta yuvarlak bir parça daha kesiyoruz efendim. Belirli aralıklarla zımba ile oluşturduğumuz deliklerden şerit deri parçalarını geçirerek dikdörtgen parçayı yuvarlak parçanın etrafında döndürerek çantamızı elde ediyoruz. Bilmem ki kafamdakini aktarabildim mi?