bu halıya bayıldımm..

-

geçenlerde Paola Lenti’nin tasarladığı çok hoş bir halı görmüştük. bu halı da yine aynı tasarımcıya ait ama çok daha güzel bence.kalın iplerden örülerek yaz aylarında serilebilir..

25 yorum gelmiş

 1. sergun

  ören olursa şayet, örgü bilmeyen birine anlatır gibi anlatabilir mi lütfen nasıl yapıldığını:)

 2. sergun

  süper valla :)ellerinize sağlık, kaydettim yazdıklarını deneyeceğim muhakkak.anlatım için teşekkürler..

 3. orgueli
  kalan ipler ve uyduruk motifler
  kalan ipler ve uyduruk motifler

  Buda benim kalan iplerle ördüğüm ve 10 marifette görene kadar ne yapmam gerektiğini bilemediğim parçam şimdi kızımın odasında örtünü niyetine….

 4. embir

  canım ya sen bunu azıcık uzat, şal niyetine kullan, valla şahane olmuş bayıldım.Duygucum sende ne hamaratsın öyle iki dakika da modeli çıkartıp bir yazıyı eklemişsin. Harikasın

 5. orgueli

  Valla embir bi hevesle ördüm sonra ne yapsam ne etsem bulamadım öyle duruyordu kısada oldu gerçi örülmüş motifleride var hala, bakalım neye niyet neye kısmet olacak.

 6. sergun

  süper olmuş yaa elinize kolunuza sağlık :)bu halının 2 boy küçüğü gibi bence büyüttüğünüzde battaniye bile olur.çok hoşuma gitti :)

 7. sesiber

  örgüeli çok şeker olmuş. Tersinden buharla dikkatlice ütülesen daha muntazam durur. Kare şeklinde düz renk bir kumaşa ortalayarak yerleştirip battaniye de yapabilirsin.

 8. orgueli

  bende teşekkür ederim sergun iyi ki yayınladın benim işime çok yaradı:)teşekkür ederim papatyam, evet ütü istiyor tamamlamadım ya daha motif falan eklersem diye ütülemekte istemedim açıkçası, kenarlarına kumaş fikrini çok beğendim çok sağol.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin