Cuma, Nisan 28, 2017
bu halıya bayıldımm..

25 YORUMLAR

 1. süper valla :)ellerinize sağlık, kaydettim yazdıklarını deneyeceğim muhakkak.anlatım için teşekkürler..

 2. kalan ipler ve uyduruk motifler
  kalan ipler ve uyduruk motifler

  Buda benim kalan iplerle ördüğüm ve 10 marifette görene kadar ne yapmam gerektiğini bilemediğim parçam şimdi kızımın odasında örtünü niyetine….

 3. canım ya sen bunu azıcık uzat, şal niyetine kullan, valla şahane olmuş bayıldım.Duygucum sende ne hamaratsın öyle iki dakika da modeli çıkartıp bir yazıyı eklemişsin. Harikasın

 4. Valla embir bi hevesle ördüm sonra ne yapsam ne etsem bulamadım öyle duruyordu kısada oldu gerçi örülmüş motifleride var hala, bakalım neye niyet neye kısmet olacak.

 5. süper olmuş yaa elinize kolunuza sağlık :)bu halının 2 boy küçüğü gibi bence büyüttüğünüzde battaniye bile olur.çok hoşuma gitti :)

 6. örgüeli çok şeker olmuş. Tersinden buharla dikkatlice ütülesen daha muntazam durur. Kare şeklinde düz renk bir kumaşa ortalayarak yerleştirip battaniye de yapabilirsin.

 7. bende teşekkür ederim sergun iyi ki yayınladın benim işime çok yaradı:)teşekkür ederim papatyam, evet ütü istiyor tamamlamadım ya daha motif falan eklersem diye ütülemekte istemedim açıkçası, kenarlarına kumaş fikrini çok beğendim çok sağol.