ÇAM AĞAÇLARI VE EVLER KIRKYAMA OLDU

-

Çam ağaçları ve evlerden kırkyama tekniği ile çocuk odalarına yatak örtüsü yaptık. Umarım bunuda beğenirsiniz.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

52 yorum gelmiş

 1. banuca

  Siz çocuk odalarına diyorsunuz ama, bu yaşta ben bayılıyorum böyle cicilere, yapacak sabır olsa kendi yatağıma yaparım, ellerinize sağlık.

 2. fiamma1

  sevgili banucaya katılıyorum:))) valla ya bana tuhaf şeyler oluyor ya da buradaki herkes benim gibi düşünüyor. Bu örtü her yaşta her yerde kullanılır… ellerine sağlık

 3. acemihobici

  40 yamaya bayılıyorum ama hem de ne bayılma. gel gör ki, değil 40 yama, 4 yama bile yapamıyorum. yama konusunda özürlü olduğumdan, sizin gibi arkadaşlara da ağzımdan sular aka aka bakıyorum tabi. süper olmuş, ellerinize sağlık.

 4. Yamali bohca

  Çok teşekkürler banuca. Güzel şeyler yazmışsınız. Aslında yapımı çok zor olmayan modellerimizden birisi. Sizin yapabileceğinize eminim. Yapmak isterseniz elimden geldiğince yardımcı olurum.

 5. aheng

  Beğenmemek mümkün mü,süper ötesi bir örtü olmuş,ne kadar zamanda bitti acaba çok merak ettim,elleriniz dert görmesin,öğrenciniz olmayı da çok isterdim doğrusu:)

 6. banuca

  Yamalı bohça, yapmasına yaparım da, dedim ya bende sabır yok, hemen bitsin istiyorum, sabrederek yaptığım tek patch work var o da ufak bir pano zaten :) Belki birgün…..

 7. Yamali bohca

  Çok teşekkürler fiamma. Elbette kullanırsınız, yaşımız ne olursa olsun önemli olan içimizdeki çocuğu yitirmemek değilmidir. Hem yaşınızda ne varki daha gençsiniz (bana öyle geliyor) maşallah.

 8. Yamali bohca

  acemihobici kırkyamayı sevmenize çok sevindim. Eee nede olsa eski el sanatlarımızdan biri. Neden yapamıyacağınızı düşünüyorsunuzki? Yapımı göründüğü kadar zor değildir. Çok basit bir modelle işe başlayıp yapabilirsiniz…Yorum ve beğendiğiniz için çok teşekkür ederim.

 9. Yamali bohca

  Aheng yorum için çık teşekkür ederim. Beğenmene sevindim. Galiba 2-3 hafta gibi bir sürede bitmişti. Elbette öğretmeniniz olurum, hemde seve seve. Hangi öğretmen sizin gibi içten ve tatlı dilli bir öğrencisi olsun istemezki:))

 10. acemihobici

  yok yok, vallahi yapamıyorum, bazı konularda özürlüyüm işte…döşemeci gibi koltuk kaplıyorum, elbise dikiyorum, kazak örüyorum, yama yapamıyorum. nasıl olur, nereden başlanır onu mu bilmiyorum acaba, ben de anlamıyorum. en basit model olarak, iki renk kumaşı aynı boylarda kesip karıştırıp dikeyim dedim, rezalet oldu mesela. dördünü bir araya getirene kadar anam ağladı, fırlatıp attım. bu herşeyden önce sabır işi herhalde ki o da bende yok sanırsam…

 11. kriizantem

  oyyy oyyy oyyy, nasıl da güzel olmuş.Heidinin dedesinin evini anımsattı bana, arkasındaki kocaman çam ağacıyla birlikte..

 12. embir

  yukarıdaki yorumları okuyamadım:( bunu yeni farkettim. Yamalı bohçacım süpersin. Emeğine sağlık canım.

 13. Yamali bohca

  acemi hobici dün akşam kapladığınız koltuğu gördüm. Oraya yorumumu yazdım. Aslında kırkyama yapmak koltuk kaplamaktan çok daha kolay. Siz zor işlerden başlamışsınız. Size kolaylıklar diliyorum.

 14. Yamali bohca

  Kriizantem çok teşekkür ederim. Ben hiç o gözle bakmamıştım. Gerçekten sen yazınca fark ettim. Heidi’nin dedesinin evi gibi.

 15. Yamali bohca

  Bu yazıma yıldız gönderen mervoz, banuca, aytacrafts, dolunay82, tuffe, Noblesse, acemihobici, gulseyhan, evbahcehobi, kırkpare, camguzeli, chakmamadonna ve Ak Pinar hepinize ayrı ayrı teşekkürler:))

Bir Cevap Yazın