Pazartesi, Ekim 24, 2016
Cam boyama kek standı ve peçete dekupajı

Cam boyama kek standı ve peçete dekupajı

11

peçete dekupaj
Cam boyamave peçete dekupajlı kek standlarını çok beğeniyordum. Bir tane de ben boyadım, çok keyifliymiş. Detaylar:burada

11 YORUMLAR

  1. Kek fanusu boyamak istiyordum, yaptığım mamalar görünmedikten sonra saklama kabından ne farkı kalacak cam fanusu heba etmeyeyim diyordum. Kek standı boyamak istiyordum ama boya ve vernikli yüzey ile yiyeceklerin temas etmesini istemiyordum. Tam anlamıyla derdime çare oldunuz diyebilirim :) Ve tabii ki çok şık olmuş :) Bu peçetenin de markasını öğrenebilir miyim sakıncası yoksa?

  2. rica ederim,ne mahsuru olacak.cath kidston yazıyordu paketinin üstünde,hakikat kitapevinin hobi reyonundan aldım.aynı peçeteyi eminönü hobi de ıhr peçetelerinde de gördüm.beğenmenize çok sevindim,sevgiyle…

  3. merhabalar..bende peçete degubaj yapmayı öğreniyorum ama daha başlamadım..kullanılan tutkalı nerden alıyosunuz bide markası falan warmı ???söylerseniz sevinirim :))

  4. merhaba,ınternetten alışveriş yapacaksanız meyra hobi veya eminönü hobiden alıyorum.yaşadığınız yerde hakikat kitap evi varsa onlar tüm hobi malzemelerini satıyorlar veya yapı marketlerden de alabilirsiniz.ben genellikle cadance transfer tutkalını 1-2 damla suyla sulandırıp kullanıyorum.folk art marka bir tutkal var oda muhteşem birşey,deseniniz vernikli gibi oluyor.umarım işinize yarar yazdıklarım.kolay gelsin :)

  5. çok teşekkür ederim..hakikat kitap evi yok ama koçtas yapı market war..umarım söylediğin tutkalları ordan bulurum :)tekrar tesekkür ederim..:)

  6. sevgili hilasima,başka bir yerde de yorumunu gördüm.bebeğimi kaybettim kendimi bir şeylere vermek zorundayım diye yazmışsın.gerçekten bir hobiyle uğraşmak doğru seçim.tutkal bulamazsan,sorun değil ben bulur gönderirim sana.sevgiyle kal :)

  7. Hakikat Kitapevi’ne çok sık giderim ama hiç hobi bölümüne uğramamıştım.Umarım bulabilirim.Yardımınız için teşekkürler:)