bakın bu bardağı boyayarak nasıl bir desenle süslemişler?. hem de başka neler neler boyamışlar. bakın:..
şıkır şıkırlar. yapım aşamaları için buraya tıklayın..bunlar da hoşunuza gidecekbüssürü nihale, bardak altlığıbardak altlığıhamur boyama sanatı
valla helal olsun
bu arada internette sadece reklam izleyip para kazanmak istermisiniz ben hem şuan yorum yazıyorum hemde reklam bilgisayarın bi köşesinde oynuyor:)(eralsi_09@hotmail.com)bu benim adresim dilerseniz ekleyin beni nasıl olduğunu anlatıyım birlikte kazanalım
bu arada internette sadece reklam izleyip para kazanmak istermisiniz ben hem şuan yorum yazıyorum hemde reklam bilgisayarın bi köşesinde oynuyor:)(eralsi_09@hotmail.com)bu benim adresim dilerseniz ekleyin beni nasıl olduğunu anlatıyım birlikte kazanalım
çok güzel olmuşlar.
tşkler
bn de aynı fikirdeym.